1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.4.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Bedford pomaga WOŚP

29 wosp bedfordW tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w rytm wyznaczony przez panującą na całym globie pandemię koronawirusa. Jednak zgodnie z przyrzeczeniem danym swego czasu przez Jurka Owsiaka; grania nie powstrzyma nawet koniec świata - zapraszamy zatem do włączenia się do charytatywnej inicjatywy w naszym mieście.

W Bedford, dzięki Kasi i Bartkowi czyli właścicielom Soprano Kebab House, którzy co roku z całego serca wspierają Orkiestrę oraz aktywnie działają na jej rzecz - będzie można uzbierać trochę funtów dla WOŚP.


W specjalnie utworzonym wydarzeniu na Facebooku znajduje się wiele licytacji
, w których może wziąć udział każdy, kto chce wygrać dla siebie przedmioty, vouchery i usługi oferowane przez polskie firmy w Bedford. Dochód ze sprzedaży zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku pomoże dziecięcym oddziałom laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy w całej Polsce.

A na aukcjach upolować można prawdziwe skarby. Hitem z całą pewnością są vouchery do kosmetyczki i dietetyczki Marzeny Kowalskiej o łącznej wartości 580 funtów. Do wygrania także zakupy w BestPol i Kasztelanie. Dzięki licytacjom skorzystamy z usług polskiego mechanika w Bedford oraz zrobimy zakupy w sklepie z polskimi meblami. Czeka na nas nawet ręcznie robione sushi! A także szansa na naukę robienia kebabów pod okiem specjalistów. Wisienką na licytacyjnym torcie będzie piłka nożna z podpisem Roberta Lewandowskiego.  

Zapraszamy do licytowania:
https://www.facebook.com/events/807417886784959

Puszki 29. finału WOŚP i tradycyjne serduszka czekają na darczyńców w sobotę i w niedzielę w Soprano Kebab House przy Midland Road w Bedford.

29 wosp bedford slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC