1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 26.11.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Akcja patriotyczna w Soprano

soprano naklejki 1Zbliżają się uroczystości z okazji 76. rocznicy bitwy o Wielką Brytanię, która połączyła żołnierzy polskich i brytyjskich w walce ze wspólnym hitlerowskim wrogiem. Dzień 15 września to ważna data dla Polaków mieszkających w UK. To moment, kiedy z dumą wspominamy naszych lotników. Dzięki inicjatywie stowarzyszenia Hurricane of Hearts w polskich sklepach, zakładach i instytucjach będzie można znaleźć nalepki ze wzorem biało-czerwonej szachownicy z okresu 1921- 1993. Po bezpłatne naklejki w Bedford zapraszamy do Soprano Kebab House.

W Wielkiej Brytanii zgasną dziś światła

lightsout bedford#LightsOut to krajowa kampania na rzecz upamiętnienia 100. rocznicy wybuchu I wojny światowej. Dzisiaj, w godzinach 22.00 – 23.00, mieszkańcy UK zgaszą w swoich domach i firmach światło, zapalając przy tym świecę lub pozostawiając włączoną tylko pojedynczą lampkę w oknie. Będzie to wspólny moment refleksji nad wydarzeniami z przeszłości.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC