1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.2.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Family Fun Fridays

family fun fridays 2020Takie inicjatywy lubimy! Cykliczna sportowa zabawa dla całej rodziny już wkrótce zagości w The Bunyan Sports & Fitness Centre przy Mile Road w Bedford. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpoczynać weekend w sposób aktywny, wraz ze swoimi bliskimi i w dodatku jedynie za funta (dosłownie!).

Święta w Bedford

slswietabedford 2019Bez śniegu, za to z deszczem, który całe szczęście nie zdołał zepsuć podniosłego i radosnego nastroju. Z szałem zakupów, w którym jednak mieszkańcy znaleźli chwilę na dobre uczynki i na odnalezienie prawdziwego sensu świąt. Barwnie, ciekawie, smacznie i nastrojowo mijał nam okres przedświąteczny oraz same Boże Narodzenie w Bedford i okolicach, co udało się udokumentować na zdjęciach – zebraliśmy dla Was te najciekawsze.

Świąteczna iluminacja Bedford 2019

swiatla bedfordCzas rozpocząć sezon świąteczny w naszym mieście! Serdecznie zapraszamy na uroczyste uruchomienie miejskiej iluminacji świątecznej, które odbędzie się w niedzielę, 24 listopada, jak zwykle przy Embankment. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji, które wprawią mieszkańców Bedford w prawdziwie świąteczny nastrój.

Polak ukarany za śmiertelny wypadek

beredaSześć lat więzienia czeka Polaka, który doprowadził do wypadku swojego samochodu i tym samym do śmierci jednego z pasażerów. Marcin Bereda, lat 40, zamieszkały w Stockwood Crescent w Luton, jechał BMW 330 ulicą New Airport Way w dniu 7 czerwca i około godziny 18:20 uderzył w słup latarni ulicznej.

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego w Bedford

dzien zdrowia psychicznego bedfordŚwiatowy Dzień Zdrowia Psychicznego został ustanowiony przez Światową Federację Zdrowia Psychicznego w 1992 r. i od tej pory obchodzony jest w dniu 10 października każdego roku – za kilka dni w naszym mieście odbędzie się wydarzenie w ramach tej, zwracającej uwagę na problematykę zdrowia psychicznego, inicjatywy.

Whistl rekrutuje w Bedford

whistl bedfordJedna z największych firm dostawczych w kraju, która niedawno otworzyła swój magazyn w naszym mieście, szykuje się na najbardziej pracowitą końcówkę roku w całej swojej piętnastoletniej historii działalności. I z tego tytułu pragnie zatrudnić aż pięćdziesięciu kierowców HGV w Bedford Super Depot.

Plaża w centrum Bedford

plaza bedford 2016Już od dziś mieszkańcy naszego miasta, turyści i goście mogą korzystać z plaży w centrum miasta. Po raz kolejny teren obok Harpur Centre został przemieniony w piaszczystą plażę z leżakami, wesołym miasteczkiem dla dzieci oraz nieodzownym w nadmorskim klimacie fish & chips. Atrakcja zagości w Bedford do 13 sierpnia czyli przez cały tydzień.

Zakaz jazdy rowerami utrzymany

zakaz bedford 2019Kontrowersyjny zakaz jazdy rowerami w centrum Bedford został utrzymany i będzie obowiązywać jeszcze przez trzy lata. To za sprawą decyzji Bedford Borough Council, którą poprzedziły konsultacje społeczne. Wypowiedziało się w nich 215 osób – większość za zakazem poruszania się rowerami w określonych godzinach w sercu naszego miasta.

Bedford stolicą tańca

dance bedford 2019Już w najbliższą sobotę nasze miasto stanie się istną stolicą tańca. Wszystko za sprawą wydarzenia Bedford's Dance Showcase, podczas którego kluby i grupy taneczne zaproszą chętnych na pokazy swoich umiejętności, a także na otwarte sesje próbne takich technik, jak taniec uliczny, jazz czy balet.

Remont niebezpiecznego odcinka A6

remont a6 wilsteadTego lata rozpocznie się remont odcinka trasy A6 na południe od Bedford, obok Wilstead. Prace będą miały charakter pilny, bowiem podłoże drogi zapada się i korzystanie z niej staje się ryzykowne. Mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników A6, kosztowną inwestycję sfinansuje Bedford Borough Council, a rolę wykonawcy kontraktu podejmie firma Henderson & Taylor.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC