1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 25.5.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Częściowe otwarcie szkół

szkoly uk koronawirusNa dzień 1 czerwca, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rząd ustalił powrót najmłodszych do przedszkoli i szkół. W swoich salach ponownie zasiądą uczniowe Reception, Year 1 oraz Year 6. Boris Johnson przyznał, że stanie się tak pomimo tego, że nie każda ze szkół jest i będzie gotowa na bezpieczne wznowienie zajęć.

Ważny apel do rodziców

bezplatne posilki szkolne bedfordBedford Borough Council prosi wszystkie rodziny z Bedford i okolic, aby w trudnym ekonomicznie czasie epidemii, nie zapomniały sprawdzić, czy dzieciom należą się darmowe posiłki. Gdy szkoły pozostają zamknięte, dzieci mogą korzystać z bezpłatnych posiłków lub otrzymywać kupony żywnościowe – opcja ta jest jednak uzależniona od dochodu w danym gospodarstwie domowym.

Koronawirus – informacje dla Bedford

koronawirus bedfordKoronawirus rozprzestrzenia się w Wielkiej Brytanii. Jest już obecny w rejonach sąsiadujących z Bedford. W naszym mieście nie ma jeszcze powodu do paniki - pojawiają się natomiast informacje związane z koronawirusem, które postanowiliśmy dla Was zebrać w jednym miejscu; właśnie tutaj, na naszej stronie i aktualizować je na bieżąco.

PILNE! Trzytygodniowy lockdown w UK

pilne koronawirus ukPremier UK Boris Johnson w swoim dzisiejszym wieczornym przemówieniu ogłosił "sytuację kryzysową" i zarządził trzytygodniową blokadę kraju w związku z epidemią koronawirusa, która boleśnie dotyka Wyspy. W trybie natychmiastowym zaczynają obowiązywać nowe wytyczne, do których musimy się wszyscy zastosować. Oto one:

Family Fun Fridays

family fun fridays 2020Takie inicjatywy lubimy! Cykliczna sportowa zabawa dla całej rodziny już wkrótce zagości w The Bunyan Sports & Fitness Centre przy Mile Road w Bedford. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpoczynać weekend w sposób aktywny, wraz ze swoimi bliskimi i w dodatku jedynie za funta (dosłownie!).

Święta w Bedford

slswietabedford 2019Bez śniegu, za to z deszczem, który całe szczęście nie zdołał zepsuć podniosłego i radosnego nastroju. Z szałem zakupów, w którym jednak mieszkańcy znaleźli chwilę na dobre uczynki i na odnalezienie prawdziwego sensu świąt. Barwnie, ciekawie, smacznie i nastrojowo mijał nam okres przedświąteczny oraz same Boże Narodzenie w Bedford i okolicach, co udało się udokumentować na zdjęciach – zebraliśmy dla Was te najciekawsze.

Świąteczna iluminacja Bedford 2019

swiatla bedfordCzas rozpocząć sezon świąteczny w naszym mieście! Serdecznie zapraszamy na uroczyste uruchomienie miejskiej iluminacji świątecznej, które odbędzie się w niedzielę, 24 listopada, jak zwykle przy Embankment. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji, które wprawią mieszkańców Bedford w prawdziwie świąteczny nastrój.

Polak ukarany za śmiertelny wypadek

beredaSześć lat więzienia czeka Polaka, który doprowadził do wypadku swojego samochodu i tym samym do śmierci jednego z pasażerów. Marcin Bereda, lat 40, zamieszkały w Stockwood Crescent w Luton, jechał BMW 330 ulicą New Airport Way w dniu 7 czerwca i około godziny 18:20 uderzył w słup latarni ulicznej.

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego w Bedford

dzien zdrowia psychicznego bedfordŚwiatowy Dzień Zdrowia Psychicznego został ustanowiony przez Światową Federację Zdrowia Psychicznego w 1992 r. i od tej pory obchodzony jest w dniu 10 października każdego roku – za kilka dni w naszym mieście odbędzie się wydarzenie w ramach tej, zwracającej uwagę na problematykę zdrowia psychicznego, inicjatywy.

Whistl rekrutuje w Bedford

whistl bedfordJedna z największych firm dostawczych w kraju, która niedawno otworzyła swój magazyn w naszym mieście, szykuje się na najbardziej pracowitą końcówkę roku w całej swojej piętnastoletniej historii działalności. I z tego tytułu pragnie zatrudnić aż pięćdziesięciu kierowców HGV w Bedford Super Depot.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC