1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 21.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Koronawirus - trzy poziomy restrykcji

trzy alerty koronawirus ukTrzystopniowy system restrykcji epidemiologicznych, uzależniony od liczby zakażeń koronawirusem w danym regionie Anglii - oto kolejny pomysł brytyjskiego rządu na okiełznanie pandemii. Nowe, w niektórych lokalizacjach bardzo surowe, środki zapobiegawcze zaczną obowiązywać od środy, 14 października.

Koronawirus - nowa lista restrykcji w Anglii

pub koronawirus uk anglia peterborough bedford.pngW odpowiedzi na stale rosnącą liczbę zachorowań na COVID-19 na Wyspach, brytyjski rząd zadecydował o wprowadzeniu nowych obostrzeń, mających pomóc w ochronie epidemiologicznej na terenie Anglii. Ogłoszone restrykcje wpłyną w największym stopniu na funkcjonowanie firm, na sposób naszej pracy oraz bezpieczne spotkania z innymi.

Ogromne dofinansowanie dla szpitala w Bedford

urgent treatment centre bedfordSzpital w Bedford otrzymał dotację w wysokości trzech milionów funtów. To dobra wiadomość dla wszystkich pacjentów i chorych, którzy krytykowali działanie oraz czas oczekiwania na naszym ostrym dyżurze – pieniądze bowiem zostaną przeznaczone właśnie na usprawnienie pogotowia ratunkowego Bedford Hospital.

W Bedford wciąż gorąco

pogoda peterborough bedford 2020Przed nami weekend z bardzo wysoką temperaturą, przekraczającą 30°C w dużej części kraju. Upał towarzyszyć nam będzie jeszcze w przyszłym tygodniu. Dziś natomiast odnotowano najcieplejszy od 2003 roku sierpniowy dzień – termometry w Heathrow i Kew Gardens (Londyn) wskazały 36.4°C.

Midland Road będzie bezpieczniejsza

midland road dofinansowanieSukces naszego miasta! Lokalna policja uzyskała dofinansowanie w wysokości blisko 900 tysięcy funtów, które zostanie przekazane na poprawę bezpieczeństwa w newralgicznych miejscach w Bedford i Luton. Rządowe środki zasilą policyjny program "Safer Streets Campaign".

Koronawirus – informacje dla Bedford

 koronawirus bedfordInformacje związane z epidemią koronawirusa w Bedford, które postanowiliśmy dla Was zebrać w jednym miejscu; właśnie tutaj, na naszej stronie i aktualizować je na bieżąco. Codzienne statystyki potwierdzonych przypadków COVID-19 w naszym mieście czy hrabstwie, dane potwierdzone przez Public Health England oraz wiele innych informacji.

Eat Out to Help Out w Bedford

eat out to help out restauracje bedford peterboroughPonad osiemdziesiąt restauracji, barów, kawiarni i pubów w Bedford i najbliższej okolicy zgłosiło się do uczestnictwa w programie „Eat Out to Help Out” czyli w rządowej formie pomocy branży gastronomicznej w dobie koronawirusa. Wśród nich znalazł się m.in. Soprano Kebab House.

Bedford bez rekreacji

koronawirus bedford rekreacjaOd dzisiaj, tj. od 25 lipca, siłownie, baseny wewnętrzne oraz ośrodki rekreacji mogą zostać ponownie otwarte, jeśli tylko w tych obiektach przestrzegane będą zasady bezpieczeństwa oraz higieny, wymuszone przez epidemię COVID-19. Pozwolenie dotyczy terenu całej Anglii – niestety nie skorzysta z niego nasze miasto.

Ostrzeżenie pogodowe dla Bedford

ostrzezenie pogodowe bedfordMet Office wydało dwa ostrzeżenia pogodowe dla naszego miasta. W myśl pierwszego, dzisiejsza słoneczna pogoda w Bedford, utrzyma się do piątku. Oznacza to temperaturę wynoszącą ok. 30ºC w czasie dnia i ok. 20ºC nocą. Jednak potem aura gwałtownie się zmieni i możemy spodziewać się burz z piorunami.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC