1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 29.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Podwyżka abonamentu w UK

abonament telewizyjny uk 2019Od 1 kwietnia ponownie wzrasta koszt abonamentu telewizyjnego w Wielkiej Brytanii. Do tej pory standardowa roczna licencja wynosiła £150.50 za oglądanie telewizji w kolorze oraz £50.50 za biało-czarny odbiornik. Trzecia z rzędu podwyżka oznacza, że trzeba będzie zapłacić kolejno o £4 oraz £1.50 więcej.

Angielski rząd, który ustala wysokość płaconego przez widzów abonamentu, ogłosił w 2016 roku, że opłata za telewizję będzie wzrastać wraz z inflacją przez kolejne pięć lat, począwszy od 1 kwietnia 2017 roku.

Tymczasem rośnie również liczba osób, które nie odnawiają abonamentu telewizyjnego na kolejny okres bądź decydują się na jego przerwanie. W latach 2016/17 takich przypadków było 798,000, a rok później już 860,000, co równa się liczbie 2,300 anulowań dziennie.

Widzowie coraz częściej dokonują wyboru pomiędzy zwykłą telewizją a serwisami takimi, jak Netflix czy Amazon Prime z korzyścią dla tych ostatnich. I dzieje się tak również ze względów ekonomicznych. Podstawowa subskrypcja Netflix kosztuje £5.99 miesięcznie/około £72 rocznie czyli o połowę mniej niż płacimy na rzecz BBC. Obecnie Netflix posiada 9.78 mln subskrybentów w UK.

Za £150.50 rocznie w ramach obowiązkowego abonamentu widzowie otrzymują prawo do oglądania 9 krajowych kanałów telewizyjnych oraz programów regionalnych, słuchania 10 krajowych i 40 lokalnych stacji radiowych czy korzystania z BBC Sounds i BBC iPlayer.

Trwają rozmowy pomiędzy BBC, ITV i Channel 4 odnośnie poszerzenia powyższej oferty i zaproponowania widzom brytyjskiej platformy streamingowej, która stałaby się rywalem Netflix.

Więcej informacji o abonamencie, sposobie jego płatności i ulgach znajduje się na stronie internetowej TV Licensing.
https://www.tvlicensing.co.uk/ 

abonament telewizyjny uk 2019 slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC