1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 16.1.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150

“25 lat niewinności” w Milton Keynes

25 lat niewinnosci ukNadszedł w końcu czas powrotu do kin. W nadchodzący weekend zatem polecamy wyjątkową propozycję; głośną polską produkcję, którą zobaczymy w Odeon Milton Keynes. Mowa o filmie „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”– poruszającym dramacie sensacyjnym, opartym na prawdziwych wydarzeniach, którymi żyła cała Polska.

Seans filmu "Zieja"

zieja uk peterborough bedfordJuż 5 września pojawi się okazja, aby zobaczyć kolejny polski film na ekranie kina w pobliskim Milton Keynes. Tym razem będzie to biograficzna opowieść o księdzu Janie Ziei- współzałożycielu Komitetu Obrony Robotników (KOR). Obraz wyreżyserował Robert Gliński („Cześć Tereska”), a wystąpili w nim czołowi polscy aktorzy.

"Swingersi" w Milton Keynes

swingersi peterborough bedfordNuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów – a zobaczycie je już w ten weekend w Odeon w MK.

Zwycięzca Lotto poszukiwany

national lottery bedfordJeśli w ostatnim czasie postanowiliście spróbować swojego szczęścia, nabywając kupon National Lottery, to koniecznie sprawdźcie, czy nie widnieją na nim liczby 07, 22, 30, 38, 42, 47 wraz z bonusową 14. Właśnie ten wynik w losowaniu z dnia 14 marca wzbogacił kogoś o równy milion funtów. Szczęściarz nie zgłosił się jednak jeszcze po swoją wygraną.

"Bad Boy" w Bedford

bad boy film ukCzołowy specjalista od kina sensacyjnego, Patryk Vega, odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach – wszystko to w pełnym gwiazd filmie "Bad Boy", który zobaczymy w ten weekend w kinie Vue w Bedford.

"Futro z misia" w Bedford

futro z misia ukEkipa kultowego filmu „Chłopaki nie płaczą”: Milowicz, Pazura, Lubaszenko, Zbrojewicz, Łazuka; powraca w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. A wraz z nią Sławomir Zapała w brawurowej roli romantyka, który z miłości trafia w samo serce gangsterskich porachunków. "Futro z misia" zobaczymy już w ten weekend w Bedford.

"Jak zostałem gangsterem" w Vue

jak zostalem gangsterem ukPo dłuższej przerwie, kolejna mocna, polska propozycja filmowa w kinie Vue w Bedford. To film opowiadający o prawdziwym życiu prawdziwego gangstera. Akcja jest oparta na prawdziwych strukturach mafijnych, a w obrazie pojawiają się autentyczne sytuacje. Słowem; "Jak zostałem gangsterem" – historia prawdziwa. Zapraszamy na seanse.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC