1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 21.6.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Bedford River Festival 2022

bedford river festival 2018Czekaliśmy, czekaliśmy i wreszcie się doczekaliśmy! W ten weekend odbędzie się jedno z najważniejszych, cyklicznych wydarzeń w naszym mieście. Tegoroczna edycja Bedford River Festival będzie jeszcze większa i jeszcze lepsza niż w zeszłych latach - o tym zapewniają organizatorzy eventu. Zobaczmy, co nas czeka w sobotę i niedzielę.

Jak zwykle, Bedford River Festival jest bezpłatnym wydarzeniem, podczas którego każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Począwszy od występów na żywo na ośmiu scenach, wesołego miasteczka, wyścigów smoczych łodzi, Wyspy Piratów, Wyspy Sportu, areny sportów wodnych, na Bedford Festival of Motoring przy High Street kończąc. Nie zabraknie również ulubionej przez wszystkich parady łodzi na Great Ouse oraz niezliczonej ilości stoisk gastronomicznych i wystawowych.

Bedford River Festival - co i gdzie?

Tradycyjnie atrakcje Bedford River Festival będą rozsiane w różnych miejscach wokół rzeki oraz na samej rzece.

W Russell Park organizatorzy postanowili umieścić scenę główną festiwalu, która w tym roku sponsorowana jest przez Harpur Centre. To tam bić będzie muzyczne serce wydarzenia, w rytm różnorodnych występów artystycznych. Jeśli zatem szukacie typowo letnich, festiwalowych wibracji - to miejsce dla Was. W parku znajdzie się także wesołe miasteczko, które skutecznie zajmie najmłodszych gości na słuszną ilość czasu.

Zgodnie z nazwą, na Sports Island królować będą czynności związane z aktywnością fizyczną. Zobaczymy zatem pokazy sztuk walki oraz występy wypełnione akcją, akrobacjami i tańcem. Będzie to miejsce, gdzie spróbujemy swoich sił w różnych ćwiczeniach i zapoznamy się z ofertą lokalnych klubów, siłowni i innych organizacji.

Mill Meadows stanie się centrum dla lokalnych społeczności. To tutaj, na Community Stages, zobaczymy to, co czyni nasze miasto multikulturowym, a przy tym pięknym i barwnym. Po raz pierwszy w Mill Meadows, a dokładniej w Inclusion Island, odpowiednie miejsce dla siebie znajdą osoby w spektrum, niepełnosprawne i ze specjalnymi potrzebami.

The Embankment w sobotę i niedzielę to dom dla festiwalowego targu oraz miejsce do podziwiania różnych aktywności na wodzie i występów na Dance Stage.

A jeśli szukacie spotaknia z historią i rekonstrukcjami, to zapraszamy na Pirate Island, gdzie organizatorzy przygotowali całą moc atrakcji dla najmłodszych i nie tylko. Pamiętajcie, aby przejść się na drugą stronę rzeki i odwiedzić Bedford Festival of Motoring, by zobaczyć ponad sto wspaniałych aut.

Do kluczowych wydarzeń Bedford River Festrival z pewnością można zaliczyć paradę podświetlanych łodzi - zapraszamy na nią w sobotę, 23 lipca, od godziny 22:00.

Bedford River Festival - co kupimy i zjemy?

Na festiwalowym targu goście zakupią wiele ciekawych perełek, a wśród nich polską biżuterię. Będą również perfumy czy ubrania rodem z Ekwadoru oraz te w stylu gotyckim. Zobaczymy także drewniane rzeźby z Maroka oraz rzemiosło pochodzące z Zimbabwe. Brytyjczycy dumnie zaprezentują swoje najlepsze sery, dżemy oraz sosy typu chutney.

A skoro już jesteśmy w kulinarnych klimatach, to mamy bardzo dobrą wiadomość dla miłośników międzynarodowych smaków. Podczas festiwalu skosztujemy smaczne kąski z kuchni hiszpańskiej, greckiej, chińskiej, indyjskiej, niemieckiej oraz oczywiście naszej rodzimej polskiej. Te osoby, które są weganami z przekonania lub ze względów zdrowotnych, mogą wybrać się na Castle Mound, gdzie czekać na nich będzie Green Earth Vegan Lounge, wypełniony wegańskim jedzeniem, napojami i produktami.

Bedford River Festival - dodatkowe informacje

Ogólny program wydarzeń Bedford River Festival dostępny jest pod tym linkiem:
https://riverfestival.bedford.gov.uk/Docs-and-files/RF-Main-Programme.pdf

Szczegółowy program wydarzeń z datami i godzinami:
https://riverfestival.bedford.gov.uk/Docs-and-files/Stage-Timings.pdf

Festiwalowa mapa:
https://riverfestival.bedford.gov.uk/Docs-and-files/RF-Main-Programme-Map.pdf

bedford river festival 2018 slider

bedford river festival 2022 polacy polonia wydarzenia festiwal ogloszenia

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC