1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 21.6.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Co dalej z Putnoe Medical Centre?

putnoe medical centre bedfordChoć trudno w to uwierzyć; przyszłość otwartej dla wszystkich mieszkańców Bedford przychodni Putnoe Medical Centre przy Queens Drive, stoi pod znakiem zapytania. Jej kontrakt na świadczenie usług medycznych kończy się wraz z dniem 31 marca 2018 roku a decydenci z NHS Bedfordshire Clinical Commissioning Group wciąż rozważają różne opcje.

Uwaga palacze! UK wprowadza nowe prawo dotyczące e-papierosów oraz palenia w samochodzie

palenie ukZ dniem 1 października 2015 roku, w Wielkiej Brytanii wejdzie w życie nowe prawo, regulujące sprzedaż elektronicznych papierosów oraz olejków do e-papierosów nieletnim (bądź też do użytku przez nieletnich). Nowe regulacje obejmą też zagadnienie palenia papierosów w prywatnych samochodach. Palacze powinni zapoznać się z przepisami – za ich złamanie grozi bowem kara.

Ewa Chodakowska poprowadzi warsztaty w Londynie

ewa chodakowska londyn peterboroughplNa to wydarzenie fanki Ewy Chodakowskiej w UK czekały od dawna. Najpopularniejsza obecnie trenerka fitness w Polsce przyjedzie wraz z innymi gośćmi do Londynu, gdzie poprowadzi dwudniowe zajęcia z ćwiczeniami i zrobi sobie zdjęcia z uczestniczkami. Drogie Panie – czy jesteście gotowe, aby podjąć wyzwanie?

CIEMNA STRONA EMIGRACJI

Przeprowadzka do innego kraju, rozłąka z rodziną i przyjaciółmi, bariera językowa i kulturowa, praca poniżej kwalifikacji – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmagamy się my, imigranci. Wszystko to może prowadzić do stresu, który może motywować do działania, ale z drugiej strony popychać do form walki ze stresem, które są dużo mniej konstruktywne – sięganie po alkohol, lekomania, zaburzenia odżywiania, żeby wymienić tylko niektóre z nich.

LECZENIE PIJAWKAMI W PETERBOROUGH

Stawiać czy nie? Oto jest pytanie! Hirudo Medicinalis to po łacinie pijawka. U niektórych budzi wstręt, u innych zaciekawienie, jeszcze inni po prostu się jej boją. Są jednak tacy, którzy zawdzięczają jej wiele – zdrowie, a często nawet życie. Jak stawia się pijawki i jakie korzyści dla zdrowia z tego płyną? Tego właśnie postanowiliśmy się dowiedzieć.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC