1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 10.4.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Wielkanoc w parafii w dobie COVID-19

wielkanoc peterborough bedford koronawirus 1Przed nami święta wielkanocne, które w tym roku będą wyjątkowe z uwagi na pandemię COVID-19. Ze względu na ograniczenia w gromadzeniu i przemieszczaniu się osób, sposób celebrowania obrzędów Wielkiego Tygodnia w naszej parafii w Bedford ulegnie zmianie.

Wisła i Soprano łączą siły

wisla soprano zakupy bedford koronawirus siderPodczas epidemii, w trudnym czasie zarówno dla firm, jak i dla ich klientów; dwa polskie biznesy w Bedford wyszły z pomocną inicjatywą. Aby móc realizować zalecenia rządu, dotyczące pozostawania w domu, sklep Wisła oraz Soprano Kebab wprowadzają usługę zakupów z dostawą do domu.

Kebab Soprano na dowóz

soprano bedford 5Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, rząd UK w zeszłym tygodniu zarządził zamknięcie restauracji, kawiarni i pubów. Decyzja ta zmieniła również sposób pracy jednego z ulubionych przez nas miejsc na mapie kulinarnej Bedford. Spieszymy donieść, że Kebab Soprano realizuje zamówienia na dowóz, pomaga starszym osobom i jest do Waszej dyspozycji.

Szkoła rodzenia w Bedford

kurs rodzenia bedfordDrogie przyszłe mamy – oto ważna wiadomość dla Was. Polska Szkoła Rodzenia w UK zaprasza do udziału w kursie przygotowującym do najważniejszej chwili w Waszym życiu, jaką są narodziny dziecka. Odbędzie się on już w styczniu w Bedford. Zapisy trwają a my, dzięki uprzejmości organizatorów kursu, możemy zaoferować Wam miejsce podczas szkolenia do wygrania.

Boże Narodzenie w naszej parafii

kosciol bedfordW polskiej parafii w Bedford trwają ostatnie chwile radosnego oczekiwania na narodziny Jezusa Chrystusa. W tym czasie wierni wzięli udział w spowiedzi świętej i pięknie udekorowali kościół. W same święta natomiast czeka nas Pasterka oraz uroczyste msze święte. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem tych wydarzeń.

Zaginięcie Polki z Bedford

karolina lason glPolicja naszego hrabstwa zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu naszej rodaczki. Chodzi o 13-letnią Karolinę Lasoń, która wczoraj, tj. 4 listopada, około godziny 17:00 była ostatni raz widziana w swoim domu w Bedford. Obecnie nie wiadomo, co się z nią dzieje – służby apelują więc o zgłaszanie się osób, które posiadają jakiekolwiek informacje o nastolatce.

Koalicja wygrywa na Wyspach

wybory parlamentarne ukPaństwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów do polskiego parlamentu, które odbyły się w ubiegłą niedzielę. Polacy na Wyspach ochoczo ruszyli do urn, by oddać swój głos – w tym celu w UK zarejestrowało się o 50% osób więcej niż w podobnej sytuacji cztery lata temu. Na kogo głosowano najchętniej?

Głosuj w UK w wyborach do Sejmu i Senatu

wybory parlamentarne ukPolacy mieszkający na Wyspach Brytyjskich będą mogli wziąć udział w głosowaniu w wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędzie się w niedzielę 13 października, w godzinach 7.00-21.00. Obywatele polscy w UK zagłosują wyłącznie osobiście, w utworzonych obwodach, po uprzednim zarejestrowaniu się w spisie wyborców. Zgłoszeń można dokonać do 10 października.

Ostatnia szansa na zapisy komunijne

sakramenty parafia bedfordJeszcze tylko kilka dni pozostało do złożenia deklaracji rodziców/opiekunów dziecka pierwszokomunijnego, która pozwoli mu na przyjęcie sakramentu świętego w przyszłym, 2020 roku w Bedford. W październiku ruszają bowiem przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej w polskiej parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa i Św. Kutberta.

„Polityka” Vegi w Bedford

polityka film uk 1Są filmy, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… „Polityka” Patryka Vegi z pewnością jest jednym z nich. Chcielibyśmy poinformować, że widzowie w Bedford zobaczą ten kontrowersyjny obraz na ekranie kina Vue na początku września.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC