1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 21.6.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

“Dziewczyny z Dubaju” w kinach w UK

dziewczyny z dubaju uk bedford peterboroughGotowi na film petardę, o którym jeszcze przed jego premierą było z wielu powodów niezwykle głośno? No to prosimy bardzo: oparty na prawdziwych wydarzeniach obraz „Dziewczyny z Dubaju” na początku grudnia wejdzie z przytupem do kin w Wielkiej Brytanii. Bilety można rezerwować już teraz na seanse w Milton Keynes, Huntingdon czy Luton.

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

Dziewczyny z Dubaju” demaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu.

Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach. Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Organizatorzy seansów “Dziewczyn z Dubaju” podają, że film zobaczymy w kinach Odeon, Cineworld, Vue, Showcase, IMC, Savoy i innych od 3 grudnia. Najbliższe Bedford seanse zaplanowane zostały w Milton Keynes, Luton i Huntingdon.

Oficjalny zwiastun filmu:

dziewczyny z dubaju uk bedford peterborough slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC