1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 27.2.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Kradzież w Soprano Kebab House

soprano kradziez 1Kilka dni temu doszło do kradzieży w Soprano Kebab House przy Midland Road w Bedford. Łupem złodziejki padła puszka, w której zbierano datki na leczenie małej dziewczynki. Policja zajmuje się już sprawczynią, a ludzie dobrej woli postanowili odzyskać stracone fundusze dla chorej Haneczki.

 

Do tego godnego potępienia wydarzenia doszło we wtorek, 7 lipca, o godzinie 18:38. Przestępstwo zostało zarejestrowane przez monitoring w lokalu:

Na nagraniu widzimy charakterystycznie ubraną złodziejkę, która dość szybko została zidentyfikowana przez klientów Soprano Kebab House, gdy właściciele zamieścili film na stronie na Facebooku. Liczne informacje i telefony pomogły policji w sprawie – a za całe zaangażowanie Soprano Kebab House składa wielkie podziękowania.

W charytatywnej puszce przez dwa miesiące odkładane były napiwki Soprano. Zamiast jednak płakać nad przysłowiowym rozlanym mlekiem, ekipa lokalu przy Midland Road wymyśliła zastępczą formę pomocy.

Otóż w sobotę, 18 lipca, odbędzie się akcja „Zapiekanki dla Hanki”. Każdy, kto w tym dniu przyjdzie do Soprano i wrzuci datek do puszki – otrzyma zapiekankę.

Całość dochodu z zapiekanek zostanie przekazana na rzecz 15-miesięcznej Hani Łączkowskiej, chorej na SMA1 czyli rdzeniowy zanik mięśni. Rodzice dziewczynki, którzy pochodzą z województwa wielkopolskiego, a mieszkają obecnie w Londynie, próbują uzbierać astronomiczną kwotę ponad 9 milionów złotych. Ta suma pozwoli na przeprowadzenie innowacyjnej terapii genowej w USA – w jej efekcie choroba może zostać zastopowana a Hania otrzyma szansę na samodzielność. Trzeba się jednak niestety spieszyć, bo leczenie musi rozpocząć się przed drugimi urodzinami Haneczki.

Historię dzielnej dziewczynki i jej równie dzielnych rodziców przeczytacie pod poniższym linkiem. Tam również znajduje się możliwość dołączenia do zrzutki dla Hani – gorąco do tego zachęcamy:
https://www.siepomaga.pl/haneczka

soprano kradziez slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC