1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 29.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Bedford pomaga rodzinie w żałobie

przemyslaw wasewicz bedfordW piątek, 17 kwietnia, w godzinach popołudniowych w szpitalu w Bedford zmarł nasz rodak; Przemysław Wąsewicz. Jego historia oraz emocjonalny wpis i apel najbliższych zmarłego w mediach społecznościowych, poruszyły serca wielu osób zarówno w Bedford, jak i poza naszym miastem.

Przemysław odszedł nagle, za młodo, bo w wieku 32 lat. Jedynie półtora miesiąca temu został po raz drugi ojcem. Pozostawił za sobą nie tylko najmłodszego synka Pawełka, ale również pierworodnego, prawie sześcioletniego Damianka, żonę Ewę oraz pogrążoną w smutku rodzinę.

- Był mężem, synem, bratem... Naszym przyjacielem. Był człowiekiem o wielkim sercu – takie słowa można przeczytać w poście kuzynki Przemysława, Justyny Głogowskiej.

To właśnie ona, w imieniu całej rodziny, prosi o pomoc finansową w przewiezieniu i kremacji zwłok Przemka do Polski, aby mógł on spocząć w swojej rodzinnej miejscowości Smolany w województwie podlaskim.

W tym celu założona została zbiórka pieniężna, dostępna tutaj. W momencie publikacji tego artykułu, darczyńcy wzbogacili zrzutkowe konto już o ponad 8 tys. złotych. Datki można również wpłacać na konta bankowe Ewy Wąsewicz:
Anglia
Numer konta 34536073
Sort code 070436
Polska
13124017921111001035643785
Swift PKOPPLPW

- Z góry dziękuję wszystkim ludziom dobrego serca nawet za minimalne wpłaty, za zrozumienie Nas w tej sytuacji. Dziękuję z góry za każdą złotówkę – mówi Justyna Głogowska.

przemyslaw wasewicz slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC