1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 31.5.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Weekend w Stacji Dom Polski

W ten weekend w naszym mieście z całą pewnością nie zagrozi nam nuda. A to za sprawą dwóch wydarzeń, które odbędą się w Stacji Dom Polski przy Ashburnham Road. Pierwsze z nich to powrót do znanego i lubianego karaoke. Natomiast w sobotę polskie miejsce w Bedford zaprasza na noc disco, podczas której DJ Cebula zabawi gości w rytmie muzyki z lat 80.i 90.

- Zasłuchani w Wasze głosy, spełniamy prośby zapraszając na piątkowe karaoke, bo jak wiemy śpiewać każdy może – mówią organizatorzy imprezy. - Już w najbliższy piątek jesteśmy dla Was w barze od godziny 12:00, serwując polskie piwo w kuflu. Chętnych pośpiewać wśród publiczności i na scenie zapraszamy od godziny 20:00. Nowa formuła - nowa energia - stare wykładziny :) Zapraszamy!

stacja karaoke

Wstęp na sobotnią zabawę jest bezpłatny, a na pierwszych 50 gości czekać będzie shot wódki oraz kęs pizzy za friko. Dodatkowo w barze promocja polskiej wódki MAXUS - 2 shoty w cenie £3. Za sterami absolutna nowość. Odkrycie roku - DJ Cebula, który zaprasza wszystkich na wyjątkowy wieczór w rytmach lat 80. i 90.

stacja disco night

Po więcej informacji na temat tych i innych wydarzeń w Stacji Dom Polski w Bedford, zapraszamy na fanpage SDP na Facebooku: https://www.facebook.com/stacjadompolski 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC