1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Nowe BedfordPL

bedfordpl.comPrzedstawiamy Wam nową odsłonę naszego portalu. Zmieniliśmy nasze logo oraz szatę graficzną strony. Nieco inaczej przedstawia się tez układ treści na stronie głównej. Mamy zupełnie nowe forum oraz kilka niespodzianek – premierowych działów po prawej na stronie startowej. O tym, dlaczego zdecydowaliśmy się na zmiany i jak od teraz wyglądać będzie bedfordpl.com, piszemy poniżej.

 

Portal bedfordpl.com działa bez przerwy od 2006 roku. To spory kawałek czasu, podczas którego kilkakrotnie modernizowaliśmy system strony oraz kilka razy również i jej wygląd. Jako administratorzy oraz twórcy BedfordPL od jakiegoś okresu odczuwaliśmy potrzebę „odświeżenia” portalu pod każdym względem i ową chęć realizujemy właśnie teraz. To, co najważniejsze w zmianach, zadzieje się na zapleczu technicznym strony. Tych zmian nie zobaczycie, mamy natomiast nadzieję, że już wkrótce odczujecie je w sprawniejszym funkcjonowaniu strony. Nie będziemy Was zanudzać technicznymi szczegółami. Powiemy tylko tyle, że modernizacja tak obszernego portalu z tyloma danymi oraz informacjami – nie należy do kwestii prostych i szybkich. Na ile to tylko było możliwe, postaraliśmy się, aby cały proces odbył się na tzw. zapleczu, stąd też kilkudniowa przerwa w emisji portalu. O tym jednak, czy wprowadzone zmiany działają, jak należy, możemy przekonać się dopiero po opublikowaniu nowej strony i oddaniu jej w Wasze użytkowanie w wersji BETA. Czekają nas jeszcze tygodnie pracy. Wszystkie niedociągnięcia i błędy będziemy na bieżąco poprawiać. Jeśli i Wy zauważycie niesprawnie działający element strony – to prosimy poczekać dzień lub dwa, a jeśli problem będzie się powtarzał, to wtedy skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy (pomoc techniczna) albo z administratorem strony poprzez prywatną wiadomość. Chcielibyśmy z góry podziękować za Waszą współpracę i cierpliwość przy naprawianiu ewentualnych błędów technicznych na BedfordPL.

Zdecydowaliśmy się zlikwidować menu główne po lewej stronie na rzecz paska w górnej części strony, gwarantującego szybszy i sprawniejszy dostęp do ulubionych działów. Układ prezentacji newsów na głównej stronie pozostaje bez zmian, jako że zdołaliśmy się wszyscy do niego przyzwyczaić i jest on charakterystyczny dla naszego portalu.

Absolutną nowością jest dział praca, w którym będziemy podawać aktualne oferty zatrudnienia w Bedford i okolicach. Wszystko po polsku wraz z danymi kontaktowymi do pracodawcy, aby można było od razu wysłać aplikację/zapytanie/CV.

Najwięcej niespodzianek zadzieje się po prawej stronie. Począwszy od góry – zarejestrowani i zalogowani użytkownicy otrzymają szybki dostęp do swoich prywatnych wiadomości.

Następnie mamy moduł forum z najnowszymi wątkami i odpowiedziami. Samo forum również zostało zmodernizowane a prace nad jego optymalnym funkcjonowaniem wciąż trwają.

Kolejny element to popularny dział z ogłoszeniami. Ogłoszenia, ich kategorie i sposób wyświetlania również uległy zmianie. Wprowadzamy możliwość umieszczania płatnych ogłoszeń drobnych – temu zagadnieniu jednak już wkrótce poświęcimy osobny artykuł.

W dziale Aktualności odnajdziecie wszystkie wiadomości z naszego miasta i okolic. W miarę, jak najważniejsze newsy przedstawiać będziemy na stronie głównej, tak tutaj znajdą się bardziej szczegółowe informacje, np. dotyczące życia w danej dzielnicy miasta czy też powiadomienia od służb policyjnych, urzędu miasta i innych organizacji. Chcemy odmieniać dla Was słowo „Bedford” przez wszystkie przypadki, abyście zawsze doskonale wiedzieli, co tutaj w trawie piszczy.

Kalendarz imprez to kolejne urozmaicenie naszej strony. Od tej pory, wszystkie ciekawe wydarzenia i imprezy w Bedford i okolicach, a także polskie eventy w Londynie, odbywające się w ciągu tygodnia i na weekend, będą dla Was zebrane właśnie w naszym kalendarzu. Każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie.

Społeczność PL jest specjalnym miejscem na naszej stronie, w pełni dedykowanym polskiej społeczności w naszym mieście. To tutaj znajdziecie wszystkie informacje, które dotyczą nas samych, naszych rodaków, polskich organizacji oraz biznesów.

I na koniec Codziennik czyli dział, w którym umieścimy ciekawe rozwiązania i informacje, przydatne w codziennym życiu w UK.

Nowe bedfordpl.com to również więcej do czytania. Felietony, wywiady i obszerne artykuły sukcesywnie będziecie odnajdywać w dziale Czytelnia. Postaramy się, aby w naszym portalu znalazło się zawsze coś do poczytania na weekend. Pomogą w tym m.in. dziennikarze współpracujący z PMagazynem.

Komentarze   

0 #1 Andrzej 2014-06-16 19:05
stare logo było lepsze przynajmniej kojarzyło z polską a nowe kojarzy się tylko z domeną .com
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC