1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 27.2.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

WAKACJE

Zaczyna  się okres wakacyjnych wyjazdów i leniuchowania w słońcu .
Wszyscy musimy pomyśleć o wypoczynku po całym roku pracy.
Chcielibyśmy zaproponować wam kilka miejsc , które sami odwiedziliśmy a nadają się doskonale na krótsze , lub dłuższe wypady wakacyjne .

 

 Image

Nasz największy faworyt na wyspie to Kornwalia . Świetne naszym zdaniem miejsce na wypoczynek nad oceanem atlantyckim. Świetne plaże i moc atrakcji do zwiedzania. Niezapomniane widoki klifów i plaż wśród skał.

 ImageGodne polecenia miejsce dla osób lubiących wyzwania i klimat wsi i gór to Snowdonia. Niezapomniane wrażenia które  daje ogrom gór i swojski klimat wsi u ich podnóża . wspaniałe widoki z góry Snowdon .Ze zdziwieniem przyjmowany język „tubylców”.

 Image

Dla osób które nie widziały jeszcze jednego z bardziej popularnych miejsc w UK , czyli Stonehenge, polecamy wyjazd jednodniowy w to miejsce. Może ktoś z nas poczuje  mistyczne oddziaływanie kamieni ustawionych w magiczny krąg.Miejsce to jest godne polecenia.

 ImageWszystkich zainteresowanych legendą Robina z Sherwood zapraszamy do zobaczenie  miejsca w którym zabierał bogatym i oddawał biednym . Wprawdzie niewiele zostało bo lesie w którym   dokonywał swoich czynów , ale warto odwiedzić siedzibę szeryfa
z Sherwood na skalistym wzgórzu.    

 Bliżej Bedford tez znajdziemy wspaniałe miejsca do weekendowego wypoczynku .
Z dziećmi lub naszym psem możemy pojechać do Rowney Warren lub Maulden Wood . Odnajdziemy tam wspaniałą przyrodę i ciszę która pozwoli nam odpocząć od pracy i miasta.

Image

I na koniec naszym zdaniem wspaniałe miejsce niedaleko Bedford : Woburn Safari Park. Prawdziwe safari na naszym terenie. Swobodnie przechodzące się zwierzęta, małpy skaczące po naszym pojeździe , oraz moc atrakcji z udziałem dzikich i tresowanych zwierząt.

 


ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANEGO WYPOCZYNKU !

KLIKNIJ NA ZDJECIE CELEM ZOBACZENIA PUBLIKACJI

 

Comments are now closed for this entry

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC