1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Bedford na weekend #4 - Heritage Open Days

bnw gl 4Rozpoczynający się właśnie weekend upłynie w naszym mieście przede wszystkim pod znakiem Heritage Open Days. To cykliczne wydarzenie ponownie da nam szansę na bezpłatne zbliżenie się do tego, co najlepsze i najpiękniejsze w brytyjskim dziedzictwie historycznym oraz kulturowym. Sprawdźcie, co będzie się działo w Bedford i jego okolicach.

Opisywane dni otwarte odbywają się zawsze we wrześniu. To największe, kulturalne wydarzenie w Anglii; bierze w nim udział ponad 2000 organizacji, 40 tysięcy wolontariuszy oraz ponad milion zwiedzających - w tym roku nie tylko osobiście, ale również online.

Perełki brytyjskiej historii, architektury i kultury bezpłatnie odkrywać można od 10 do 19 września.

Strona internetowa Heritage Open Days podaje ponad 5,000 propozycji do wykorzystania w czasie dni otwartych (z których19 znajduje się w naszym hrabstwie) i świetną wyszukiwarkę, dzięki której możemy określić swoje preferencje i pożądaną lokalizację:
https://www.heritageopendays.org.uk/visiting/advanced-search

Wachlarz możliwości jest ogromny i obejmuje teren całego kraju. Od zamków do ratuszy, od wież do podziemi, od posiadłości do spacerów z przewodnikiem. Gdziekolwiek się nie znajdziemy w wyżej wymienionych dniach, na pewno w okolicy znajdzie się również coś godnego zwiedzenia.

Podczas tegorocznej edycji Heritage Open Days bezpłatnie zwiedzimy m.in.: The Swiss Garden oraz posiadłość Shuttleworth czy przepiękny dworzec Ridgmont Station Heritage Centre z epoki wiktoriańskiej. Naszą uwagę warto zwrócić na festiwal żywej historii; St Neots Living History Festival oraz na dwugodzinną wycieczkę po pięknych terenach wiejskich wokół North Crawley. A to tylko część z przygotowanych atrakcji.

heritage open days 2018 slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC