1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 21.6.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

“Small world” Patryka Vegi w kinie w Bedford

small world bedfordNowy, bezkompromisowy film Patryka Vegi – reżysera hitów „Pitbull”, „Kobiety mafii” i „Botoks” - gości właśnie na ekranach polskich kin. Już za kilka dni produkcję zobaczymy także w VUE Bedford. Przyjdźcie i przekonajcie się, czy reżyserowi, wedle zapowiedzi, udało się stworzyć obraz o wydźwięku innym niż w dotychczasowych filmach.

Do czego zdolny będzie policjant, prowadzący śledztwo w sprawie uprowadzonej dziewczynki? Czy jest gotowy na konfrontację z przestępczym podziemiem, które nikogo nie oszczędza?


„Small World” to utrzymany w duchu thrillerów z Liamem Neesonem, sensacyjny obraz, w którym śledztwo rozgrywa się na przestrzeni 12 lat w Polsce, Wielkiej Brytanii, Rosji i Tajlandii. Scenariusz filmu powstał na podstawie wieloletniej dokumentacji oraz rozmów reżysera ze specjalistami i policjantami. To ważne kino, które nikogo nie pozostawi obojętnym.


W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Jedynym śladem zajścia pozostaje widziana w okolicy rosyjska ciężarówka. Matka dziewczynki (Marieta Żukowska), wspierana przez policjanta Roberta (Piotr Adamczyk), wyrusza w pościg, ale nie jest w stanie zatrzymać porywaczy. Po latach, wciąż gnębiony wyrzutami sumienia Robert wpada na trop, który pozwala mu wrócić do sprawy. Odkryte na miejscu eksplozji rosyjskiej kamienicy dowody naprowadzają go na ślad międzynarodowej szajki przestępczej. Tymczasem w Bangkoku, nastolatka Ola (Julia Wieniawa) jest zmuszana spełniać wszystkie zachcianki bogatego biznesmena. Co stanie się, gdy los zetknie dziewczynę z polskim stróżem prawa?


„Small World” to szeroko zakrojony, międzynarodowy projekt, który połączył aktorów wielu narodowości. W polskiej części obsady zobaczymy Piotra Adamczyka, Julię Wieniawę, Marietę Żukowską i Piotra Stramowskiego. Partnerują im: Alexander Serebryakov (gwiazda nagrodzonego Oskarem „Lewiatana”), Enrique Arce (hit Netflix „Dom z papieru”, „Terminator. Mroczne przeznaczenie”), Oleg Veber („Snajper: Broń zemsty”), Andris Keiss (ceniony łotewski aktor, m.in. „Niemiłość”), Anastasiya Mikulchina („Tak tu cicho o zmierzchu...”) oraz Montserrat Roig De Puig („Kochanice króla”).


Small world - szczegóły seansu w Bedford:
Miejsce: kino Vue, Unit 4, Riverside Square, Bedford MK40 1AS
Data: piątek - niedziela, 17-19 września
Godzina: seanse w powyższych dniach o 17:30 i 20:30
Bilety: w cenie £4.99 dostępne na stronie https://www.myvue.com/

small world bedford slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC