1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

(Nie)znajomi w Bedford

nieznajomi ukNie ma to, jak wybrać się do kina na film, który rozbawi nas do łez i jednocześnie wzruszy. Nowa polska produkcja w reżyserii Tadeusza Śliwy zapewni widzom takie właśnie emocje. Zapraszamy na seanse filmu "(Nieznajomi)" w kinie Cineworld w Bedford, które rozpoczną się jeszcze w przyszłym tygodniu.

„(Nie)znajomi” to wzruszający i zabawny film o miłościach, w którym grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

Polska produkcja inspirowana jest włoskim hitem pt. „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” w reżyserii Paolo Genovese, który pokochały miliony widzów na całym świecie (również w Polsce, gdzie film grany był w kinach przez ponad dwa lata).

Film reżyseruje debiutujący w pełnym metrażu Tadeusz Śliwa, który wraz z producentką Katarzyną Sarnowską współtworzył też scenariusz filmu. Autorzy adaptacji potraktowali włoski hit jedynie jako punkt wyjścia, całą akcję i dialogi wpisując w polskie realia, a przez to uprawdopodobniając rozmowy i rozterki bohaterów. W poruszanych kwestiach, często podlanych komediowym sosem, wybrzmiewają problemy, marzenia, ambicje, lęki, absurdy oraz bolączki typowe dla polskiej rzeczywistości – każdy będzie mógł się przejrzeć w galerii (nie)zwykłych postaci i w ich przejmująco ludzkich, często zabawnych historiach. Ekranowi goście bardzo szybko z (nie)znajomych przeistoczą się w bohaterów szczerze bliskich widzom.
Wytrawnym kinomanom film Tadeusza Śliwy, umiejętnie balansujący między emocjami, płynnie przechodzący od śmiechu do wzruszeń, może kojarzyć się z „Czułymi słówkami” – niezapomnianym amerykańskim komediodramatem w reżyserii Jamesa L. Brooksa z 1983 roku, z Shirley MacLaine, Debrą Winger i Jackiem Nicholsonem w rolach głównych.

W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz.

Organizatorzy seansów filmu w UK podają, że "(Nie)znajomych" w kinie Cineworld w Bedford będzie można obejrzeć począwszy od 1 listopada.

Oficjalny zwiastun filmu:

nieznajomi uk plakat

 

nieznajomi uk slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC