1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 25.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Polecane na weekend w Bedford (30-31 sierpnia)

weekend 10Ostatni weekend przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego warto spędzić w interesujący sposób. Całe szczęście, organizatorzy wydarzeń i imprez w Bedford i okolicach zadbali o to, abyśmy nie musieli się nudzić. Zwłaszcza dzieci, chociaż i dla dorosłych będzie się także działo. Życzymy Wam spokojnego i jednocześnie bardzo udanego weekendu oraz zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami polecanymi na sobotę i niedzielę.

 

Kolejny dzień bezpłatnej, letniej zabawy w centrum Bedford przed nami. Mowa oczywiście o sobocie i o następujących atrakcjach:
- popis karykaturzysty, naprzeciwko M&S w godzinach 10.00 – 16.00
- występ freestylera, pokazującego sztuczki z piłką nożną, Church Street, 12.00 – 15.00
- koncert akustyczny duetu gitarowego, Castle Quay, 12.30 – 13.15 oraz 13.45 – 14.30

Również w sobotę, na rogu London Road i Barford Avenue, gdzie znajduje się kościół metodystów, odbędzie się Summer Fun Day. Wstęp tylko 20p (dzieci poniżej 13. roku życia wejście bezpłatne).A na miejscu stoiska handlowe, zabawy z nagordami, BBQ, gorące posiłki i napoje, ciasta, malowanie twarzy, loteria i jeszcze cała masa atrakcji. Impreza toczyć się będzie w godzinach 12.00 – 16.00.

Szalony kapelusznik zachęci nas, abyśmy wzorem Alicji w Krainie Czarów, wpadli przez dziurę do Bromham Mill (Bridge End, Bromham, MK43 8LP). W praktyce oznacza to przeniesienie się do miejsca pełnego zabaw dla dzieci, rękodzieła oraz muzyki. The Mad Hatter’s Tea Party odbędzie się w sobotę i niedzielę, 30 i 31 sierpnia, w godzinach 10.00 – 16.00. Wstęp bezpłatny! I spójrzcie na ten uroczy plakat, reklamujący wydarzenie:

MadHatter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC