1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 24.2.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Heritage Open Days 2018

heritage open days peterboroughBezpłatny dostęp do historycznych miejsc i zabytków, do których wstęp jest zazwyczaj płatny lub ograniczony dla gości – oto istota zbliżających się Heritage Open Days. Wszystko po to, aby mieszkańcy w całym kraju mogli zapoznać się z szeroko pojętym brytyjskim dziedzictwem i skarbami architektury. Jakie miejsca będzie można odwiedzić w tym roku w Bedford oraz okolicach?

Opisywane dni otwarte odbywają się zawsze we wrześniu. To największe, kulturalne wydarzenie w Anglii; bierze w nim udział ponad 2000 organizacji, 40 tysięcy wolontariuszy oraz ponad milion zwiedzających.

W tym roku inicjatywa potrwa dłużej. Perełki brytyjskiej historii, architektury i kultury bezpłatnie odkrywać będziemy przez całe osiem dni; 6-9 & 13-16 września 2018.

Strona internetowa Heritage Open Days podaje ponad 5,500 propozycji do wykorzystania w czasie dni otwartych (z których 20 znajduje się w naszym hrabstwie) i świetną wyszukiwarkę, dzięki której możemy określić swoje preferencje i pożądaną lokalizację:
https://www.heritageopendays.org.uk/visiting/advanced-search
 
Wachlarz możliwości jest ogromny i obejmuje teren całego kraju. Od zamków do ratuszy, od wież do podziemi, od posiadłości do spacerów z przewodnikiem. Gdziekolwiek się nie znajdziemy w wyżej wymienionych dniach, na pewno w okolicy znajdzie się również coś godnego zwiedzenia.

Podczas Heritage Open Days bezpłatnie zwiedzimy m.in.: The Swiss Garden oraz posiadłość Shuttleworth, przepiękny Ridgmont Station Heritage Centre z epoki wiktoriańskiej czy St Mary's Church w Felmersham. Podążymy również szlakiem mozaik w Biggleswade. A to tylko część z przygotowanych atrakcji.

heritage open days 2018 slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC