1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Iluminacja Bedford - konsternacja mieszkańców

iluminacja bedford 2020Kilka dni temu Bedford Borough Council potwierdził, że w związku z epidemią koronawirusa i wprowadzonymi restrykcjami - tradycyjne świętowanie i uruchomienie miejskiej iluminacji świątecznej w Bedford nie będzie mogło się odbyć. Dzisiaj urząd zaprezentował tegoroczne bożonarodzeniowe dekoracje, wywołując tym samym falę komentarzy.

Trzeba przyznać, że owe komentarze są w większości nieprzychylne. Pod zdjęciami miejskich dekoracji świątecznych, opublikowanymi na profilu FB Bedford Borough Council, rozgorzała ożywiona dyskusja. Omawiane zdjęcia są widoczne na końcu naszego artykułu.

Komentujący zwracają uwagę, że ozdoby i lampki są “absolutnie beznadziejne” i że nasze miasto, po ciężkim roku, zasługuje na “coś więcej”. Niektórzy zauważają, że część dekoracji nie działa poprawnie np. z powodu przepalonych lampek. Jeden z mieszkańców pyta wprost, czy światełka nie są przypadkiem tymi samymi, które przez cały rok wisiały wokół lamp w centrum miasta. To zdanie zdaje się podzielać inny komentujący: “Całkowicie żałosne. Co roku ta sama wysłużona tandeta”.

Inni natomiast dostrzegają pozytywne strony miejskiego wystroju bożonarodzeniowego stwierdzając, że dekoracje “przynajmniej trochę podnoszą na duchu”. “Każde lampki świąteczne są mile widziane w tym trudnym czasie” - to zdanie jednej z mieszkanek Bedford.

Są też i tacy, którzy kwestionują zasadność odpalenia iluminacji w dobie ekonomicznych i pandemicznych wyzwań: “Nie ma sensu marnować pieniędzy na dekoracje, z których nikt nie będzie się cieszyć. Lepiej wydać środki na coś innego”.

A jakie jest Wasze zdanie?

iluminacja bedford 2020 1

 

iluminacja bedford 2020 2

 

iluminacja bedford 2020 3

 

iluminacja bedford 2020 4

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC