1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 27.2.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Bedford bez rekreacji

koronawirus bedford rekreacjaOd dzisiaj, tj. od 25 lipca, siłownie, baseny wewnętrzne oraz ośrodki rekreacji mogą zostać ponownie otwarte, jeśli tylko w tych obiektach przestrzegane będą zasady bezpieczeństwa oraz higieny, wymuszone przez epidemię COVID-19. Pozwolenie dotyczy terenu całej Anglii – niestety nie skorzysta z niego nasze miasto.

Czerwone światło w tej sprawie dał Bedford Borough Council oraz Fusion Lifestyle czyli organizacja zarządzająca miejskimi obiektami rekreacyjnymi. Wszystko z powodu wskaźnika zakażeń koronawirusem, który w Bedford jest większy niż w innych miejscach. Biorąc pod uwagę fakt, że siłownie czy baseny w budynkach mogą stworzyć środowisko bardziej podatne na rozprzestrzenianie się wirusa – postanowiono, że takie i podobne obiekty w Bedford pozostaną nadal tymczasowo zamknięte.

Bedford Borough Council proponuje natomiast inne rozwiązania dla tych, spragnionych ruchu i aktywności fizycznej.

Po pierwsze; zaprasza na stronę https://bedfordsportlive.crd.co/, która oferuje bezpłatne, internetowe zajęcia sportowe. Znajdziemy tam łagodne ćwiczenia, jogę czy Thai Chi. A po drugie, zachęca do odwiedzenia ponownie czynnego już Mowsbury Golf Club w Ravensden.

Sytuacja epidemiologiczna w Bedford jest na bieżąco monitorowana. Jeśli tylko ulegnie ona poprawie, można spodziewać się ponownego oddania siłowni, basenów czy klubów fitness do użytkowania.

koronawirus bedford rekreacja slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC