1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Ostrzeżenie pogodowe dla Bedford

ostrzezenie pogodowe bedfordMet Office wydało dwa ostrzeżenia pogodowe dla naszego miasta. W myśl pierwszego, dzisiejsza słoneczna pogoda w Bedford, utrzyma się do piątku. Oznacza to temperaturę wynoszącą ok. 30ºC w czasie dnia i ok. 20ºC nocą. Jednak potem aura gwałtownie się zmieni i możemy spodziewać się burz z piorunami.

Przez te trzy dni w naszym hrabstwie będzie upalnej niż w wielu popularnych, wakacyjnych miejscach turystycznych, np. w Barcelonie czy na Ibizie.

Podobne warunki panują i panować będą w większej części Anglii oraz Walii.

Met Office ogłosiło, że dzisiaj jest najcieplejszy, póki co, dzień w Wielkiej Brytanii w 2020 roku, z temperaturą 31ºC w Heathrow Airport.

Wspaniała pogoda nie powinna jednak nas zmylić – koronawirus wciąż jest obecny, zatem aby być bezpiecznymi powinniśmy utrzymywać dystans dwóch metrów, pamiętać o wytycznych dotyczących spotykania się z innymi osobami oraz często myć ręce.

Po upałach jednak przyjdzie ochłodzenie, które odczujemy piątkowym popołudniem. Co więcej, prognozy pogody przewidują dla rejonu East of England burze z piorunami. Nie we wszystkich miejscach w naszym regionie one wystąpią – ale tam, gdzie się pojawią, spodziewać się można gwałtownych ulew, intensywnego deszczu (spaść może aż do 50mm wody w ciągu jednej godziny), a nawet gradu.

ostrzezenie pogodowe bedford 1

Fot.: Ostrzeżenie pogodowe dla Bedford. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC