1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Whistl rekrutuje w Bedford

whistl bedfordJedna z największych firm dostawczych w kraju, która niedawno otworzyła swój magazyn w naszym mieście, szykuje się na najbardziej pracowitą końcówkę roku w całej swojej piętnastoletniej historii działalności. I z tego tytułu pragnie zatrudnić aż pięćdziesięciu kierowców HGV w Bedford Super Depot.

Koncern Whistl oferuje zainteresowanym kandydatom pełne etaty i swoje nowe pojazdy, wyposażone w nowoczesną technologię. A do tego „konkurencyjne stawki” i „dodatkowe korzyści”, płynące z faktu pracy w dużej firmie, która inwestuje w swoich pracowników.

Whistl, wcześniej znane jako TNT Post UK, świadczy usługi pocztowe, dostawcze i transportowe, zarówno krajowo, jak i międzynarodowo. Szacuje się, że przez firmę rocznie przewija się ponad 3.6 mld towarów, produktów oraz rzeczy. Od 2018 roku firma wyraźnie inwestuje w sektor paczek, a świadczą o tym m.in. rozbudowa infrastruktury i zakup maszyn, które automatycznie sortują przesyłki.

Więcej informacji o rekrutacji można otrzymać pisząc na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zachęcamy także do odwiedzenia strony rekrutacyjnej firmy:
https://www.whistl.co.uk/careers 

whistl bedford slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC