1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Yours Clothing – nowy sklep w Bedford

yours peterboroughJuż w czwartek, 21 sierpnia, nastąpi uroczyste otwarcie nowego sklepu w Harpur Centre. Mowa o butiku firmy Yours Clothing, oferującym ubrania dla pań w rozmiarze 14-32 czyli tzw. „plus size”. Pierwsze 50 klientek otrzyma podczas otwarcia specjalne upominki i nie będzie to koniec niespodzianek. A skoro nowy sklep, to również nowe miejsca pracy – Yours nadal rekrutuje!

Sieć sklepów Yours należy do Andrew Killingswortha, który przed wkroczeniem na rynek odzieżowy, z powodzeniem zajmował się sprzedażą produktów ze swojej farmy. Przedsiębiorca zauważył lukę na rynku ubrań dla pań, których rozmiar przekracza magiczne S czy M i postanowił ją wykorzystać, zakładając swój pierwszy sklep w Felixstowe, wtedy jeszcze pod nazwą „Size Up”. Na początku Andrew kupował końcówki serii ubrań od producentów, szybko jednak zdał sobie sprawę z faktu, iż pulchniejsze panie chcą być ubrane dokładnie tak samo, jak ich szczuplejsze koleżanki. Właściciel firmy zmienił zatem jej nazwę na Yours Clothing, a zmianie towarzyszyła także metamorfoza w myśleniu o modzie w wydaniu plus. Yours Clothing zaczęło reprezentować ubrania skrojone na miarę i jednocześnie zwiewne oraz kobiece, w przystępnej cenie, w większości wytwarzane w UK. Regularnie powstają nowe oddziały sklepu, np. w dużych miastach takich jak Manchester i w najdalszych zakątkach kraju, np. w Walii. Ostatnio otwarto sklep w Leeds (na zdjęciu), teraz przyszedł czas na Bedford.

Sklep w Harpur Centre będzie wyposażony w interaktywną przymierzalnię. Na miejscu swoją radą służyć będą klientkom profesjonalni styliści. 

Yours Clothing prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko sales adviser i supervisor, więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na:
http://www.yoursclothing.co.uk/careers

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC