1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 25.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Spadek liczby pustych sklepów w centrum Bedford

puste_sklepy_centrum_bedfordpl.comTych z Was, których widok pustych sklepów w sercu Bedford nie nastraja optymistycznie, zapewniamy, że sytuacja ulega poprawie. Najnowsze statystyki Experiana pokazują, że wskaźnik niezapełnionej powierzchni handlowej w centrum Bedford spadł z 10.7% (2013) do 9.2% w tym roku i jest tym samym niższy od posiadanego przez okoliczne miasta: Luton, Milton Keynes i Northampton.

Handel w centrum stanowi wyzwanie nie tylko ze względu na wciąż niesprzyjające warunki ekonomiczne, ale także poprzez powstawanie konkurencyjnych parków handlowych na obrzeżach miast czy sklepów internetowych. 

Zmniejszająca się liczba pustych lokali handlowych w centrum jest jeszcze bardziej pozytywna, gdy zestawimy ją ze średnią krajową, wyższą od wyniku naszego miasta.

Na opisywane osiągnięcie z całą pewnością wpływ mają różne inicjatywy, organizowane przez urzędników, organizacje czy samych mieszkańców. Festiwale na High Street, remont dworca autobusowego, poprawa jakości parkingów oraz oferty bezpłatnego parkowania, otwarcie Higgins Bedford oraz nowych restauracji, a w przyszłości także kina w kompleksie Riverside North – to wszystko sprawia, że centrum jest i będzie jeszcze bardziej atrakcyjne dla handlowców. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC