1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 9.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Kolejne zarzuty ws. zabójstwa Polaka

przemysla golimowski bedford glKolejne oskarżenia w sprawie morderstwa Przemysława Golimowskiego, do którego doszło we wrześniu w Bedford. Trzem mężczyznom postawiono zarzut zabójstwa. Są nimi: Delpiero Mothersill (l.19) z Bedford; Damian Rooney, lat 24, zamieszkały przy Magpie Gardens w Wixams oraz 22-letni Philip Mendy z Tavistock Place.

Tym samym dołączyli oni do 21-letniego Jamala Jeng, z The Close w Clapham, który został oskarżony o morderstwo Polaka dwa miesiące temu.
Przypomnijmy, że trzydziestoletni Przemysław Golimowski, stracił życie w wyniku ataku, do którego doszło w piątek, 28 września, w jego domu przy St Mary’s Street w Bedford. Służby policyjne oraz pogotowie otrzymały wezwanie do przyjazdu o godzinie 2 rano - okazało się jednak, że ofiara zmarła na miejscu.

Policja zdecydowała się na uruchomienie specjalnej strony, dzięki której ewentualni świadkowie bądź osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę o zajściu, mogą przekazać cenne dla śledztwa informacje. Strona znajduje się pod tym adresem: https://mipp.police.uk/operation/1227 . Alternatywną formą kontaktu jest telefon pod numer 101 i powołanie się na „Operation Woodleigh”.

 

przemyslaw glimowski bedford

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC