1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.9.2019
 
 
 
MIEJSCE REKLAMA  Plumb Care banner 170x200
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Nocny Kochanek w UK

nocny kochanek ukKto już słyszał – ten się oczywiście zakochał. A kto jeszcze nie słyszał – to powinien skorzystać z nadarzającej się w październiku okazji i wybrać się na koncert jednego z najbardziej oryginalnych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Nocny Kochanek już wkrótce zagości na Wyspach. Zapraszamy na występy i mamy dla Was wejściówki do rozdania.

Doda w UK

doda ukKolejna gwiazda polskiej sceny muzycznej pojawi się jesienią na Wyspach. W listopadzie, podczas swojej pierwszej trasy koncertowej po UK, przed publicznością w trzech brytyjskich miastach zaprezentuje się Doda wraz z Virgin. I chociaż do wydarzeń zostały jeszcze trzy miesiące, bilety są już w przedsprzedaży – warto kupić je teraz, aby zagwarantować sobie miejsce na widowni. 

Paranienormalni w UK – wygraj bilet

paranienormalni 2019 cambrudgeJuż tylko kilka dni dzieli nas od kolejnej inwazji kabaretu Paranienormalni na Wyspy. Kto widział chłopaków w akcji, ten wie, że na ich występach po prostu trzeba się pojawić. A kto jeszcze nie był – ma teraz ku temu świetną okazję. I dla jednych, i dla drugich mamy do rozdania wejściówki na show w Cambridge.

Zajęcia sportowe dla dorosłych w Bedford

zajecia sportowe bedford slider„Aktywni Dorośli” to program zajęć sportowych dla osób powyżej 35 lat, które z aktywnością fizyczną nie są za pan brat, nie ćwiczyły przez dłuższy czas albo po prostu chcą spróbować czegoś nowego. Ruszyły zapisy a do wyboru jest m.in. badminton, tenis, golf, sztuki walki, nordic walking, pilates czy joga.

Jubileuszowy dzień otwarty w remizie

dzien otwarty remiza bedford 2018Remiza w Bedford obchodzi w tym roku swoje pięćdziesiąte urodziny. Z tej okazji zostanie ona w sobotę otwarta dla zwiedzających. To wielka gratka dla wszystkich małych i większych dzieci, które marzą o karierze strażaka - a także dla dorosłych, którzy na miejscu mogą liczyć na całą moc atrakcji.

Polskie gwiazdy jesienią w UK

jesien 2019 ukTegoroczna jesień w UK będzie obfitować w szereg wydarzeń i koncertów, na których zaprezentują się czołowe polskie gwiazdy muzyczne oraz kabaretowe. Już teraz zapraszamy na występy Krzysztofa Zalewskiego, Maćka Maleńczuka, Sidneya Polaka, Paranienormalnych, Nowaków, The Dumplings czy Igora Kwiatkowskiego – szczegóły w dalszej części artykułu.

Rita Ora w Bedford

rita ora bedfordNajwyższy czas zaopatrzyć się w bilety na to jedno z najważniejszych wydarzeń roku 2019 w Bedford. Do naszego miasta przybywa brytyjska artystka pochodzenia albańskiego o międzynarodowej sławie, Rita Ora, która swoją pozycję na muzycznej scenie ugruntowała takimi hitami, jak „How Do We (Party)” czy „I Will Never Let You Down”.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC