1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 16.7.2019
 
 
 
MIEJSCE REKLAMA  Plumb Care banner 170x200
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Bedford stolicą tańca

dance bedford 2019Już w najbliższą sobotę nasze miasto stanie się istną stolicą tańca. Wszystko za sprawą wydarzenia Bedford's Dance Showcase, podczas którego kluby i grupy taneczne zaproszą chętnych na pokazy swoich umiejętności, a także na otwarte sesje próbne takich technik, jak taniec uliczny, jazz czy balet.

Remont niebezpiecznego odcinka A6

remont a6 wilsteadTego lata rozpocznie się remont odcinka trasy A6 na południe od Bedford, obok Wilstead. Prace będą miały charakter pilny, bowiem podłoże drogi zapada się i korzystanie z niej staje się ryzykowne. Mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników A6, kosztowną inwestycję sfinansuje Bedford Borough Council, a rolę wykonawcy kontraktu podejmie firma Henderson & Taylor.

Dzień Sił Zbrojnych w Bedford

armed forces day bedford 2019Parada oraz program wypełniony rozrywką, wystawą pojazdów wojskowych oraz stoiskami handlowymi – oto niektóre z atrakcji zaplanowanego na niedzielę, 30 czerwca, świętowania Dnia Sił Zbrojnych w Bedford. Jego celem jest uświadomienie jak największej liczby osób o poświęceniu, jakie w przeszłości i teraźniejszości staje się udziałem bohaterów służących w królewskich siłach zbrojnych.

Bedford za £5

totally locally bedfordNasze miasto weźmie udział w krajowym święcie małych lokalnych biznesów, przedsiębiorstw i usługodawców. Uczestnictwo w tygodniowym Totally Locally's Fiver Fest oznacza, że od soboty, 8 czerwca, wiele produktów i usług będzie w Bedford dostępnych za symbolicznego piątaka. 

Niedziela bezpłatnych atrakcji w Bedford

have a go with harpurCo roku cieszące się niezwykłą popularnością wydarzenie; Have a Go with Harpur, powraca w ten weekend do Bedford Park. A wraz z nim fantastyczne i bezpłatne atrakcje, pokazy, konkursy oraz degustacje. Organizatorzy zapraszają już w niedzielę i obiecują świetną rozrywkę, w tym darmową ściankę wspinaczkową.

Love Your Local Market w Bedford

love your market bedford sliderW nadchodzący weekend w centrum miasta czekają nas świetne wydarzenia, połączone z bezpłatną rozrywką dla najmłodszych. W ramach Love Your Local Market będzie celebrować to, co w naszych miejskich targach i ryneczkach najlepsze. Będzie dużo pysznych produktów od lokalnych sprzedawców do podziwiania oraz do kupienia.

Awantura przy Prebend Street w Bedford

apel policji prebend street bedford malyWczoraj, w godzinach popołudniowych, doszło do wielkiej awantury przy Prebend Street w Bedford. Na miejsce wezwano służby policyjne, które zaprowadziły porządek. Policja apeluje teraz do świadków zdarzenia i kierowców z kamerami zamontowanymi w samochodach o dostarczenie informacji, pomocnych w dalszym śledztwie.

Rozpoczyna się remont Manton Lane

rondo bedford 2017Prace nad usprawnieniem ruchu drogowego w jednym z najbardziej newralgicznych miejsc na mapie Bedford, w ramach projektu Transporting Bedford 2020 o wartości 18 milionów funtów - rozpoczynają się już jutro. Kierowców i pieszych czekają utrudnienia w rejonie Manton Lane, Brickhill Drive oraz szkoły Bedford Modern School.

Wyrok ws. morderstwa Przemysława Golimowskiego

przemysla golimowski bedford glPięciu mężczyzn zostało skazanych na łącznie ponad sto lat więzienia za udział w śmierci naszego rodaka, Przemysława Golimowskiego, do której doszło w zeszłym roku w jego mieszkaniu przy St Mary’s Street w Bedford. Przestępcy przypuścili atak na swoją ofiarę w związku z porachunkami dilerów narkotykowych.

Posprzątajmy rzekę!

sprzatanie rzeki 2018Tuż przed nadejściem kolejnego sezonu, wypełnionego mnóstwem atrakcji plenerowych w naszym mieście, odbędzie się wielkie sprzątanie Rivercare Clean Up. W ramach wydarzenia wolontariusze posprzątają teren Embankment oraz samą rzekę. Wszyscy ochotnicy do wzięcia udziału w sobotnim wydarzeniu - są mile widziani.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC