1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Afera na meczu polskiej drużyny

afera mecz eunice stiltonSobotni mecz piłki nożnej pomiędzy polską drużyną Eunice Huntingdon a zespołem Stilton United FC, w ramach The Peterborough & District League Division Two, został przerwany przez sędziego Paula Gale w czterdziestej minucie. Przy Sapley Playing Field w Huntingdon najprawdopodobniej doszło do przykrego incydentu na tle rasowym, którego ofiarą stał się gracz gości; Ali Nyang. 

Zimowa pogoda w Bedford

pogoda bedford zima 2018Synoptycy z biura meteorologicznego Met Office ostrzegają mieszkańców Bedford i okolic przed skutkami zimowej aury, która zawita do miasta w ten weekend. W sobotę i niedzielę należy się bowiem spodziewać opadów marznącego deszczu, miejscami powodującego gołoledź. Tym samym warunki na drogach będą bardzo trudne. Mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej oraz pociągów.

Urgent Treatment Centre w szpitalu w Bedford

urgent treatment centre bedfordNowe Urgent Treatment Centre (UTC) zostało otwarte w Bedford Hospital, tuż obok ostrego dyżuru. Ideą centrum jest oferowanie wizyt u lekarza i pielęgniarki tego samego dnia, gdy pacjent ich potrzebuje: od 11:00 do 23:00, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku. O inicjatywie mieszkańcy Bedford po raz pierwszy dowiedzieli się podczas debaty o przyszłości przychodni walk-in w Putnoe Medical Centre.

Kolejne aresztowanie ws. zabójstwa Przemysława Golimowskiego

przemysla golimowski bedford glDruga osoba została aresztowana w sprawie morderstwa Przemysława Golimowskiego przy St Mary’s Street w Bedford w zeszłym tygodniu. To mężczyzna w wieku około trzydziestu lat, pochodzący z Birmingham, który już wcześniej miał kłopoty z prawem. Policja wciąż apeluje o informacje, które mogłyby pomóc w wyjaśnieniu wrześniowej tragedii.

Urząd zaszalał z objazdem

objazd bromhamNie ma to, jak mieć fantazję. Na przykład taką, jak urzędnicy Bedford Borough Council, którzy zaproponowali zdumionym mieszkańcom Bromham wyjątkowo długi objazd w związku z remontem mostu w ich miejscowości i zamknięciem drogi Village Road.

Remont Bromham Road

bromham road bedford remontJedną z głównych ulic w Bedford czeka remont nawierzchni. Początek prac przy Bromham Road, od Dame Alice Street do Dynevor Road, zaplanowano na poniedziałek, 1 października. Mają one potrwać przez sześć tygodni i planowo zakończyć się w piątek, 9 listopada.

Ważna informacja dla rodziców 3-i 4-latków w Bedford

darmowa opieka edukacja dzieci bedford 30 godzinBedford Borough Council przypomina rodzicom trzylatków i czterolatków o możliwości uzyskania 30 bezpłatnych godzin wczesnej edukacji lub opieki nad dzieckiem, dzięki programowi przedstawionemu w naszym hrabstwie rok temu. Dowiedzcie się, jak można skorzystać z pomocy, która w skali roku gwaratuje do 1,140 darmowych godzin dla kwalifikującego się dziecka.

Walk-in centre do zamknięcia

putnoe medical centre bedfordW marcu zadawaliśmy sobie pytanie „Co dalej z Putnoe Medical Centre?”. Potem wiele osób cieszyło się z przedłużenia kontraktu na działalność walk-in centre do września 2018 roku. Dziś okazuje się, że dłuższa umowa była tak naprawdę grą na czas a NHS opowiada się za zlikwidowaniem usług medycznych, otwartych dla wszystkich i bez konieczności rejestracji, w przychodni przy Queens Drive.

Rodzice oskarżeni o zabójstwo dziecka w Wixams

morderstwo wixamRodzicom dwumiesięcznej dziewczynki postawiono zarzut zabójstwa po tym, jak ich dziecko zmarło w Wixams koło Bedford. Służby medyczne, a następnie policyjne, zostały wezwane na miejsce tragedii około godziny 6.00 rano we wtorek, 12 czerwca. Mała Harper Denton-Evans trafiła do szpitala, gdzie niedługo potem zmarła.

Pirat drogowy zatrzymany

pirat drogowy bedfordMężczyzna, który w okolicach Bedford jechał samochodem z “niewyobrażalną” prędkością 132 mil na godzinę czyli 212 km/h został zatrzymany przez policję. Poczynania pirata drogowego, prowadzącego auto marki Ford Focus, zostały zarejestrowane radarem policyjnym w ubiegły czwartek, około godziny 21:10 na odcinku drogi A421 w pobliżu naszego miasta.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC