1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.6.2018
 
 
 MT 170x200px(bedfordpl)
   transport mk baner2
  SHA baner
 
Laweta/ Przeprowadzki/ Przewoz ludzi
Oferuję przeprowadzki do/z Polski
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham

Bedford Big High Street Showcase 2018

high street 01Jeden z największych miejskich festiwali powraca ze swoją nową edycją. Już w sobotę, 2 czerwca, na High Street w Bedford pojawią się lokalne firmy, osoby związane z rozrywką oraz grupy społeczne, by w ramach Bedford Big High Street Showcase zaprezentować to, co najlepsze w sercu naszego miasta.

Nowy "Pitbull" w Bedford

pitbull ostatni pies uk bedford„Pitbull. Ostatni pies” to film w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy „Jacka Stronga” i kultowych „Psów”. W rolach głównych zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. „Pitbulla” obejrzymy w naszym kinie Vue w Bedford począwszy od 12 kwietnia.

„Kobieta sukcesu” w UK

kobieta sukcesu ukLekką i przewrotną polską komedię romantyczną o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne - zobaczymy na ekranach kin w UK już od 23 marca. „Kobieta sukcesu” w pierwszym tygodniu wyświetlania w Polsce przyciągnęła 200 tysięcy widzów. Teraz czas na UK a my mamy dla Was dwa bilety do wygrania na sobotni seans filmu w Milton Keynes.

„Kobiety Mafii” - seanse w Bedford

kobiety mafii uk peterborough bedford lutonTwórca superhitów „Pitbull” i „Botoks”, Patryk Vega, uderza ponownie! „Kobiety mafii” – nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów, w premierowy weekend zobaczyło w Polsce aż 684 000 widzów. W najbliższy weekend oraz w przyszłym tygodniu, film obejrzymy również w naszym kinie Vue w Bedford!

Fabryka ponownie w Bedford

fabryka bedford 2018Ten zespół muzyczny ma już swoich fanów w Bedford. Z tym większą przyjemnością informujemy, że Fabryka po raz kolejny odwiedzi nasze miasto, aby zagrać dla publiczności zgromadzonej w Domu Polskim przy Ashburnham Road. Dobra, taneczna zabawa – gwarantowana.

Najlepsze puby w Bedfordshire

najlepszy pub bedfordshire 1Jeśli wybieracie się w tygodniu bądź w weekend na piwo, warto skorzystać z rekomendacji stowarzyszenia North Beds Camra, które właśnie wybrało najlepsze, tegoroczne puby w rejonie. Jury przyznało nagrody w pięciu kategoriach. Tę najważniejszą zgarnął bar znajdujący się w Renhold.

Włoska uczta w Bedford

wloski targ bedfordAutentyczna włoska fiesta czeka mieszkańców Bedford już w przyszłym tygodniu. Od środy do soboty w centrum naszego miasta, w Harpur Suite, spróbujemy prawdziwych smakołyków rodem ze słonecznej Italii: salami, serów, oliwek, past, bakłażanów, ciastek i wielu innych. 

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC