1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 16.10.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Northampton Balloon Festival 2018

northampton balloon festival 2018Dwudziesta dziewiąta edycja popularnego Northampton Balloon Festival przed nami. Jeżeli tylko dopisze pogoda, przez trzy dni oglądać będziemy przepiękne widowiska na niebie oraz na ziemi z udziałem wielkich i kolorowych balonów. Program wydarzenia dodatkowo zapewni wszechstronną rozrywkę dla każdego, dlatego warto pojechać do Billing Aquadrome w ten weekend.

Koncertowa jesień w UK

jesien 2018Jesień w UK wypełniona będzie świetnymi wydarzeniami i występami polskich gwiazd muzycznych oraz kabaretowych. Mistrzowie stand-up, zespół Perfect, Katarzyna Nosowska, przebojowi Marcin Daniec i Igor Kwiatkowski, bezbłędny kabaret Nowaki oraz dziesięciu tenorów na jednej scenie – to wszystko po prostu trzeba zobaczyć.

40. Bedford River Festival

bedford river festival 201840. Jubileuszowy Bedford River Festival już w ten weekend! Możemy szykować się na ogrom atrakcji, wydarzeń, stoisk, rozrywki, muzyki i ciekawych zajęć. Słowem: na rzeczy, które dziać się będą zarówno na samej rzece, jak i na przyległym do niej terenie. Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje o tej jednej z najważniejszych miejskich imprez w roku.

Bedford Big High Street Showcase 2018

high street 01Jeden z największych miejskich festiwali powraca ze swoją nową edycją. Już w sobotę, 2 czerwca, na High Street w Bedford pojawią się lokalne firmy, osoby związane z rozrywką oraz grupy społeczne, by w ramach Bedford Big High Street Showcase zaprezentować to, co najlepsze w sercu naszego miasta.

Nowy "Pitbull" w Bedford

pitbull ostatni pies uk bedford„Pitbull. Ostatni pies” to film w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy „Jacka Stronga” i kultowych „Psów”. W rolach głównych zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. „Pitbulla” obejrzymy w naszym kinie Vue w Bedford począwszy od 12 kwietnia.

„Kobieta sukcesu” w UK

kobieta sukcesu ukLekką i przewrotną polską komedię romantyczną o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne - zobaczymy na ekranach kin w UK już od 23 marca. „Kobieta sukcesu” w pierwszym tygodniu wyświetlania w Polsce przyciągnęła 200 tysięcy widzów. Teraz czas na UK a my mamy dla Was dwa bilety do wygrania na sobotni seans filmu w Milton Keynes.

„Kobiety Mafii” - seanse w Bedford

kobiety mafii uk peterborough bedford lutonTwórca superhitów „Pitbull” i „Botoks”, Patryk Vega, uderza ponownie! „Kobiety mafii” – nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów, w premierowy weekend zobaczyło w Polsce aż 684 000 widzów. W najbliższy weekend oraz w przyszłym tygodniu, film obejrzymy również w naszym kinie Vue w Bedford!

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA
ABC