1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.6.2018
 
 
 MT 170x200px(bedfordpl)
   transport mk baner2
  SHA baner
 
Laweta/ Przeprowadzki/ Przewoz ludzi
Oferuję przeprowadzki do/z Polski
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham

Kinoteka - festiwal polskich filmów

kinoteka londyn„11 minut” Jerzego Skolimowskiego, „Anatomia zła” Jacka Bromskiego czy „Moje córki krowy” Kingi Dębskiej – to tylko część filmów, które widzowie zobaczą w ramach 14. Festiwalu Filmów Polskich Kinoteka w Londynie. Wydarzenie rozpocznie się w nadchodzący piątek i potrwa do 28 kwietnia.

„Bogowie”, najlepszy film 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni, wchodzi na ekrany brytyjskich kin

bogowie uk 1Już 24 października na dużym ekranie w wybranych kinach sieci Cineworld, zobaczymy głośny obraz „Bogowie” w reżyserii Łukasza Palkowskiego oraz Tomasza Kota w mistrzowskiej kreacji i roli profesora Zbigniewa Religi. Film niestety nie będzie wyświetlany w Bedford, tylko w okolicznych miastach. A my podpowiadamy, dlaczego warto przebyć kilkadziesiąt kilometrów i wybrać się na seans.

JAROSŁAW JACEK SOKÓŁ I JEGO ABSTRAKCJA

Zapraszamy na spotkanie z wyjątkową osobą i utalentowanym artystą, mieszkającym w Peterborough. Mowa o  Jarosławie Jacku Sokole, malarzu abstrakcyjnym, o którym mogliście słyszeć już wcześniej dzięki jego wystawom oraz obecności podczas różnych wydarzeń artystycznych w mieście. Czas poznać go bliżej. Oto, co mówi sam o sobie:

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC