1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Słoń w UK

slon ukPolski raper z Poznania, który reprezentuje nurt horrorcore i jest jednocześnie najbardziej znanym przedstawicielem tego podgatunku w naszym kraju. Muzyk, który prowadzi karierę solową oraz współtworzy skład WSRH oraz Demonologia. Wojciech Zawadzki, znany jako Słoń, wystąpi w lutym m.in. w Peterborough. Bilety na koncert są już dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online.

Weekend w Stacji Dom Polski

W ten weekend w naszym mieście z całą pewnością nie zagrozi nam nuda. A to za sprawą dwóch wydarzeń, które odbędą się w Stacji Dom Polski przy Ashburnham Road. Pierwsze z nich to powrót do znanego i lubianego karaoke. Natomiast w sobotę polskie miejsce w Bedford zaprasza na noc disco, podczas której DJ Cebula zabawi gości w rytmie muzyki z lat 80.i 90.

Witek Muzyk Ulicy w Bedford

witek muzyk ulicy bedfordMuzyk wśród uliczników i ulicznik wśród muzyków, którego marzeniem jest nie śpiewać coverów w Opolu. Autor „Serca Wolności” - utworu, który dla wielu Polaków na Wyspach jest całą prawdą o życiu na emigracji. Charyzmatyczny, niepokorny i autentyczny. Witold Mikołajczuk czyli Witek Muzyk Ulicy zagra koncert w Bedford już 25 stycznia. A my mamy dla Was bilety na to wydarzenie do wygrania!

Piwo, smalec, prawda i WOŚP

sdp wosp barW najbliższy piątek, o godzinie 19.00, zapraszamy wszystkich do nowego baru w Stacji Dom Polski. Tego dnia będzie to inne spotkanie niż tradycyjna dyskoteka. Będziemy rozmawiać przy kuflu piwa i grzanym winie o pomysłach na funkcjonowanie Stacji Dom Polski w 2019. Zapraszamy wszystkie osoby, które są kreatywne i chcą włączyć się w organizację różnych wydarzeń lub same chcą stworzyć grupy tematyczne dla dzieci lub dorosłych, jak również osoby, które chcą tylko posłuchać, zadać pytanie lub poznać nowe, ciekawe osoby - a takich w Bedford nie brakuje.

Noworoczna rozgrzewka w Bedford

stacja dom polskiJuż w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich na NOWOROCZNĄ ROZGRZEWKĘ. Stacja Dom Polski przy Ashburnham Road w Bedford rusza z nowym, zaopatrzonym barem oraz nową energią. Tego wieczoru gości rozgrzewać będzie herbata z rumem, grzaniec oraz Dj Kangur. Przyjdźcie i rozgrzejcie się!

Integracja przy choince w Bedford

integracja przy choince bedford stacjaNadchodzi magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. To czas życzeń, pojednania i wybaczania - czas przystanku oraz refleksji w tej codziennej gonitwie. To również moment, aby móc spotkać się, poznać a nawet zaprzyjaźnić z osobami, które tak jak my, żyją i pracują w Bedford. Taką możliwość już za parę dni otrzymamy w Stacji Dom Polski, która zaprasza wszystkich bez wyjątku na świąteczną integrację przy choince.

Kolejne zarzuty ws. zabójstwa Polaka

przemysla golimowski bedford glKolejne oskarżenia w sprawie morderstwa Przemysława Golimowskiego, do którego doszło we wrześniu w Bedford. Trzem mężczyznom postawiono zarzut zabójstwa. Są nimi: Delpiero Mothersill (l.19) z Bedford; Damian Rooney, lat 24, zamieszkały przy Magpie Gardens w Wixams oraz 22-letni Philip Mendy z Tavistock Place.

Zmiany w Domu Polskim w Bedford

stacja dom polskiZapewne zauważyliście, że wokół Domu Polskiego przy 18-20 Ashburnham Road w Bedford sporo się ostatnio dzieje. Miejsce, w sensie dosłownym i w przenośni, przechodzi prawdziwą metamorfozę. Chcemy Wam przybliżyć wszystkie zmiany i zachęcić do kibicowania oraz pomocy osobom, które za cel postawiły sobie prężne i satysfakcjonujące działanie Domu.

Mikołajki 2018 w Bedford

mikolajki bedford 2018Wiemy, że przed nami jeszcze Andrzejki, ale już teraz warto zarezerwować sobie dzień 8 grudnia na wielką imprezę mikołajkową, która odbędzie się w klubie Hustlers Sports Bar w Bedford. Będzie to zabawa przy znanych i lubianych rytmach, a zarazem pierwsza odsłona imprezy z serii „Disco Polo Night”.

Piękny spot na 100-lecie niepodległości

spot niepodleglosc pl gibsonBez zbędnego patosu i przeładowania historycznego, za to uniwersalnie, profesjonalnie i niekonwencjonalnie ukazano drogę Polski do odzyskania niepodległości w najnowszym spocie Polskiej Fundacji Narodowej. W trwającym niespełna dwie minuty filmie, o walce o wolność jako o drodze do domu, opowiada sam Mel Gibson i apeluje o to, aby świętować ze wszystkimi Polakami.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC