1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.7.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Rap w polskich barwach w Bedford

koncert rap bedford 2018Nizioł, Arczi Szajka, Wielki format, Remek, Este oraz Kovaleffsky – ci artyści zaprezentują się przed publicznością zgromadzoną w Hustlers Sports Bar w Bedford, w sobotę 11 sierpnia. Na koncert „Rap w polskich barwach” zapraszamy od godziny 21.00. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.

Single Party w Bedford

singles party bedfordJesteś samotna/samotny? Szukasz swojej drugiej połówki, miłości, flirtu lub przygody na jedną noc? Jeśli tak, to gorąco zapraszamy Cię w sobotę 4 sierpnia na specjalną, edycję naszej imprezy - SINGLE PARTY. Już nie musisz się zastanawiać czy chłopak lub dziewczyna, która wpadła Ci w oko jest wolna, czy zajęta. W czasie naszej imprezy wszystkie Singielki i Single będą mogli założyć specjalne zielone opaski, ... no a Ci zajęci i zajęte otrzymają czerwone, a "niezdecydowani" włożą żółte opaski.

Rozwiń swój biznes w wakacje

cykl beauty ukJak sprzedawać usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dietetyczne? Jak je skutecznie promować? Jak stworzyć strategię, aby firma stała się rozpoznawalną marką na rynku? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań pojawią się w najnowszym bezpłatnym cyklu SN Accounts, który rozpocznie się już w lipcu.

Strefa kibica w Bedford

strefa kibica bedfordDoczekaliśmy się! Rozpoczęło się wielkie święto piłki nożnej – mistrzostwa świata w Rosji. Zapraszamy do dopingowania naszej reprezentacji podczas trzech meczów grupowych; z Senegalem, Kolumbią oraz Japonią, a nawet w dalszej części turnieju, jeśli dopisze szczęście i sprawdzą się umiejętności kadry Nawałki. W Bedford kibicujemy w świetnej polskiej strefie kibica w Hustlers Sports Bar – szczegóły poniżej.

Organizacja CHARMA. Łączy, bawi, pomaga

charma bedfordZ przyjemnością przestawiamy wyjątkową inicjatywę w postaci organizacji CHARMA, zawiązanej i działającej w Bedford. CHARMA w swoim założeniu wspiera oraz pomaga swoim podopiecznym; osobom niepełnosprawnym i chorym, w walce o ich zdrowie i życie. O szczegółach opowiadają przedstawiciele organizacji, zapraszając jednocześnie na serię charytatywnych wydarzeń, dzięki którym każdy z nas może dołączyć do pomagania oraz poszerzyć swoje serce.

Zaginęła 15-letnia Polka

agnieszka kulig luton 1Policja hrabstwa Bedfordshire apeluje do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu naszej rodaczki. 15-letnia Agnieszka Kulig, zamieszkała w Luton, zaginęła w poniedziałek, 14 maja. Polka ma szczupłą budowę ciała, brązowe oczy oraz długie włosy koloru blond, które nosi upięte w kok.

Polish Heritage Day w Bedford

polish heritage day bedfordZapraszamy do celebrowania polskiego dziedzictwa narodowego podczas imprezy organizowanej przez PBIC w Harpur Suite w dniu 6 maja – Polish Heritage Day. Impreza jest częścią większej, ogólnokrajowej inicjatywy Ambasady Polskiej w Londynie mającej na celu ustanowienie Polskiego Dnia na Wyspach.

Święto Rodziny 2018

swieto rodziny 2018W przedostatnią niedzielę maja serdecznie zapraszamy na tegoroczne obchody zesłania Ducha Świętego - Święta Rodziny, które tradycyjnie odbędą się w Laxton Hall. To piknik rodzinny, połączony z koncertem, mszą świętą, konferencją i grillowaniem. W tym roku gościem honorowym będzie abp. Wkitor Skworc, a zagra zespół Maleo Reggae Rockers.

Niebieski Parasol w Londynie

niebieski parasol londynW dniu 28 kwietnia akcja "Niebieski Parasol", podczas której będą świadczone nieodpłatne informacje prawne w celu edukacji prawnej obywateli, odbędzie się po raz pierwszy w Londynie. Spotkanie będzie miało miejsce w Ognisku Polskim w godzinach 10.00-17.00.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC