1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.9.2019
 
 
 
MIEJSCE REKLAMA  Plumb Care banner 170x200
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

„Polityka” Vegi w Bedford

polityka film uk 1Są filmy, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… „Polityka” Patryka Vegi z pewnością jest jednym z nich. Chcielibyśmy poinformować, że widzowie w Bedford zobaczą ten kontrowersyjny obraz na ekranie kina Vue na początku września.

Settled status – pomoc od PBIC

pbic settled statusObywatele UE żyjący w Wielkiej Brytanii muszą zaaplikować o settled status czyli o status osoby osiedlonej, jeśli chcą pozostać na Wyspach po tym, jak UK opuści struktury unijne. Organizacja Polish British Integration Centre przychodzi z bezpłatną pomocą przy wypełnianiu powyższego wniosku – skorzystać z niej mogą wszyscy zainteresowani mieszkańcy naszego miasta i okolic.

Przebojowe „Wesele” na festiwalu w Bedford

wesele bedfordCzas na ostatnie polsko-brytyjskie wesele przed zamknięciem granic, gdzie publiczność pod batutą prawdziwej wodzirejki wcieli się w rolę gości weselnych. Tu tradycyjne przyśpiewki, tańce i gry weselne, przeplatają się z anegdotami ze współczesnego życia w UK i refleksjami na temat roli tradycji. To przedstawienie, stworzone przez polską artystkę, po prostu trzeba zobaczyć.

Dzień Dziecka w Russell Park

dzien dziecka bedford 2019Święto wszystkich dzieci będziemy obchodzić w Bedford już w najbliższą niedzielę – Goluch Events zaprasza na doroczny Dzień Dziecka w Russell Park przy Embankment. Zadowoleni powinni być przede wszystkim najmłodsi, aczkolwiek znajdzie się też dużo atrakcji dla pełnoletnich, którzy w głębi serca nadal czują się dziećmi.

Zaginięcie polskiego bramkarza z Luton

kamil biecke glMija dokładnie pół roku odkąd żona byłego bramkarza klubu piłkarskiego Bałtyk Gdynia zgłosiła jego zaginięcie do policji hrabstwa Bedfordshire. Kamil Biecke przeniósł się na Wyspy w 2016 roku. Przed zaginięciem mieszkał przy Thricknells Close w Luton. Obecnie policjanci nie wykluczają, że nasz rodak mógł zostać zabity.

Polskie wydarzenia w Laxon Hall

laxton hall 2018 sliderW czerwcu w przepięknym otoczeniu posiadłości Laxton Hall odbędą się aż cztery polskie wydarzenia. Zgodnie z tradycją, dzieci będą celebrować swoje święto podczas Wesołego Dnia Dziecka. Nie zabraknie również Święta Rodziny oraz obchodów Bożego Ciała. Przebojową nowością będą natomiast Dni Młodych czyli trzy doby wypełnione koncertami, katechezami i biwakowaniem w wiosce namiotowej.

Koalicja Europejska wygrywa na Wyspach

wyniki wybory parlament europejskiW niedzielę Polacy na Wyspach oddali swoje głosy na kandydatów z polskich list wyborczych do Parlamentu Europejskiego. Na terenie UK do głosowania było uprawnionych 21,7 tys. osób, a faktycznie zagłosowało 18,6 tys. Przy frekwencji 85,5%, znaczna część głosujących (30,2%) poparła koalicję PO PSL SLD .N Zieloni.

Polka z Bedford w wyborach Little Miss

missbedford1Już w ten weekend nasza rodaczka, 8-letnia Nicola Kosińska, będzie reprezentować Bedford podczas wyborów Miss British Isles, odbywających się w Crowne Plaza Hotel w Chester. Dla małej modelki to kolejny krok w drodze do spełnienia marzeń o karierze w modelingu, ale również szansa na wygranie atrakcyjnych nagród.

Wybory do Parlamentu Europejskiego

wybory parlament eurpoejski uk 2019Tylko do czwartku, 23 maja Polacy na Wyspach mogą zarejestrować się do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego na kandydatów z polskich list wyborczych. Na terenie okręgu konsularnego Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Londynie zostały w tym celu utworzone 22 obwody głosowania.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC