1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.6.2018
 
 
 MT 170x200px(bedfordpl)
   transport mk baner2
  SHA baner
 
Oferuję przeprowadzki do/z Polski
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie

Więzienie dla Polaka za brutalne ataki

korzeniewski bedford glKamil Korzeniewski, dwudziestokilkuletni Polak mieszkający pod Bedford, został skazany na dziesięć lat pozbawienia wolności po dokonaniu dwóch brutalnych ataków – w wyniku jednej z napaści ofiara doznała poważnych ran, które pozostawią jej blizny na całe życie.

Kamil Korzeniewski ma 23 lata i mieszka koło Bedford, przy Greenkeepers Lane w Great Denham.

W dniu 21 lutego 2014 roku mężczyzna wszedł do nieruchomości przy Iddesleight Road i zaatakował trzech mężczyzn, powodując obrażenia twarzy.

Następnego dnia, we wczesnych godzinach porannych, Korzeniewski powrócił w to samo miejsce i powtórnie pobił jednego z mężczyzn, a następnie oblał go wrzątkiem.

Dzisiaj, Luton Crown Court uznał Polaka za winnego trzech z postawionych mu zarzutów napaści oraz świadomego spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Kamil Korzeniewski został tym samym skazany na 10 lat więzienia.

- To był przemyślany i brutalny atak – komentuje Ian Johnson, oficer policyjny prowadzący sprawę. – Działanie Korzeniewskiego spowodowało traumę u trzech ofiar a jedną z nich pozostawiło z bliznami na całe życie. Takie zachowanie jest absolutnie nie do zaakceptowania i nie ma żadnej wymówki, która mogłaby je usprawiedliwić. Cieszymy się, że Korzeniewski spędzi znaczny okres czasu za kratkami w rezultacie swoich przerażających czynów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
Oferuję przeprowadzki do/z Polski
ABC