1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 13.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

ZADAJ PYTANIE KABARETOWI!

kabaret moralnego niepokoju pytaniaObiecaliśmy Wam kolejną niespodziankę, związaną z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Czas na szczegóły. Kabaret przyjedzie do Peterborough w czwartek, 26 września i przed swoim wieczornym występem w The Cresset, zawita do naszej redakcji, aby udzielić nam wywiadu. Będzie to wywiad szczególny, ponieważ komicy odpowiedzą… na Wasze pytania!

Zapraszamy do przesyłania swoich pytań dla Kabaretu Moralnego Niepokoju na nasz email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do publikowania ich na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/445527862213253. Czekamy do środy, 25 września.

Nie zapomnijcie podpisać swoich zapytań – możecie je także zadać anonimowo, jeśli tak wolicie.

Nie ma tematów tabu – najwyżej dostanie się nie Wam, tylko naszemu redaktorowi. A tak na poważnie, pytać możecie o absolutnie wszystko, o co będziecie chcieli.

Postaramy się w miarę możliwości czasowych przedstawić wszystkie pytania naszym gościom. Wywiad opublikujemy następnie na naszej stronie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC