1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 10.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Świąteczna iluminacja Bedford 2018

swiatla bedfordCzas rozpocząć sezon świąteczny w naszym mieście! Serdecznie zapraszamy na uroczyste uruchomienie miejskiej iluminacji świątecznej, które odbędzie się w czwartek, 22 listopada, jak zwykle przy Embankment. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji, które wprawią mieszkańców Bedford w prawdziwie świąteczny nastrój.

W czwartek, w godzinach 15:00 – 19:00, czeka nas bezpłatna świąteczna zabawa przy Harpur Square oraz w okolicy sklepu Boots. Nie obędzie się bez obecności najważniejszego gościa czyli świętego Mikołaja, który przybędzie w saniach ze swoim reniferem. Kto chce, może skorzystać z możliwości zrobienia sobie zdjęcia w śnieżnej kuli. Popodziwiamy też bańki mydlane, które świecą w ciemności oraz spotkamy się z Batmanem i Spidermanem.

swiateczna iluminacja bedford 2018 slider

Tuż po godzinie 19:00 przy Embankment, gdy iluminacja zostanie odpalona, na niebie zobaczymy pokaz fajerwerków.

Warto dodać, że w dniu wydarzenia, od godziny 18:00, mieszkańcy naszego miasta skorzystają z bezpłatnych miejsc postojowych w Harpur Centre oraz na parkingach należących do Bedford Borough Council (z wyjątkiem River Street i St Marys Garden).

swiateczna iluminacja bedford 2018 plakat

 

Komentarze   

0 #1 ina 2018-11-21 21:24
:sigh: :cry: :sad: :o :-? :-| :-* 8) ;-) To Święta macie przesunięte na listopad. Ale ja tam wolę normalnie w grudniu-jeszcze trochę ponad miesiąc- ale nasze są fajniejsze
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC