1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 17.7.2019
 
 
 
MIEJSCE REKLAMA  Plumb Care banner 170x200
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Świąteczna iluminacja Bedford 2018

swiatla bedfordCzas rozpocząć sezon świąteczny w naszym mieście! Serdecznie zapraszamy na uroczyste uruchomienie miejskiej iluminacji świątecznej, które odbędzie się w czwartek, 22 listopada, jak zwykle przy Embankment. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji, które wprawią mieszkańców Bedford w prawdziwie świąteczny nastrój.

W czwartek, w godzinach 15:00 – 19:00, czeka nas bezpłatna świąteczna zabawa przy Harpur Square oraz w okolicy sklepu Boots. Nie obędzie się bez obecności najważniejszego gościa czyli świętego Mikołaja, który przybędzie w saniach ze swoim reniferem. Kto chce, może skorzystać z możliwości zrobienia sobie zdjęcia w śnieżnej kuli. Popodziwiamy też bańki mydlane, które świecą w ciemności oraz spotkamy się z Batmanem i Spidermanem.

swiateczna iluminacja bedford 2018 slider

Tuż po godzinie 19:00 przy Embankment, gdy iluminacja zostanie odpalona, na niebie zobaczymy pokaz fajerwerków.

Warto dodać, że w dniu wydarzenia, od godziny 18:00, mieszkańcy naszego miasta skorzystają z bezpłatnych miejsc postojowych w Harpur Centre oraz na parkingach należących do Bedford Borough Council (z wyjątkiem River Street i St Marys Garden).

swiateczna iluminacja bedford 2018 plakat

 

Komentarze   

0 #1 ina 2018-11-21 21:24
:sigh: :cry: :sad: :o :-? :-| :-* 8) ;-) To Święta macie przesunięte na listopad. Ale ja tam wolę normalnie w grudniu-jeszcze trochę ponad miesiąc- ale nasze są fajniejsze
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC