1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 24.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Dzień otwarty remizy w Bedford

dzien otwarty remiza bedford 2018Wielka gratka dla wszystkich małych i większych dzieci, które marzą o karierze strażaka. Bedford Community Fire Station zaprasza wszystkich na swój dzień otwarty, który odbędzie się w niedzielę, 5 sierpnia, w godzinach 12.00 – 16.00 przy Bakers Lane w Bedford (MK41 9SB).

Będzie zarówno zabawnie, jak i edukacyjnie. Nasze pociechy poznają bowiem fakty o pracy strażaków, a także otrzymają pożyteczne porady, np. dotyczące bezpieczeństwa w wodzie. Pobawią się także na dmuchanych zamkach i skorzystają z innych, przygotowanych dla nich atrakcji.

Młodzież i dorosłych może zainteresować spotkanie z samochodem o nazwie OSCAR. Ten pojazd tworzy wirtualną symulację wypadku drogowego poprzez wyświetlanie filmów na przedniej szybie i dzięki dymowi, światłom, dźwiękom oraz ruchom zawieszenia hydraulicznego:


Zapraszamy!

dzien otwarty remiza bedford 2018 slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC