1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 13.12.2019
 
 
 
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Southlake Aqua Park zaprasza!

southlake aqua parkTo z całą pewnością jedna z tych atrakcji, z której przez całe lato można śmiało korzystać niezależnie od warunków pogodowych. Mowa o Southlake Aqua Park czyli o mobilnym, wodnym i dmuchanym placu zabaw dla dzieci oraz dorosłych koło Little Paxton. To miejsce, gdzie można wyszaleć się do woli, chodząc, biegając i skacząc po dmuchanej konstrukcji.

Aby skorzystać z wodnej atrakcji, trzeba co prawda przejechać około 15 mil z Bedford, ale zabawa, która czeka nas na miejscu, powinna zrekompensować tę niedogodność. Zobaczcie sami:Southlake Aqua Park – podstawowe informacje
Adres: Little Paxton, St Neots, PE19 6BN (między Paxton Quarry a Visitor Centre)
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 11.00 – 18:00, soboty 10:00 – 18:00, niedziele 10:00 – 17:00
Bilety: w cenie £15 od osoby przy zakupie online lub £20 przy wejściu.
Strona www: https://southlakeaquapark.com

Sesja zabawy w Southlake Aqua Park trwa 50 minut, a goście proszeni są o przyjazd na miejsce przynajmniej 30 minut przed wyznaczonym i zarezerwowanym wejściem. Można wynająć sobie dodatkowo kombinezony/pianki za 5 funtów, jednak nie są one obowiązkowe. Dzieci i młodzież do 15. roku życia muszą przed wejściem do wody założyć kask, który zapewnia aquapark.

Z Southlake Aqua Park mogą korzystać dzieci od 6. roku życia (bądź mierzące więcej niż 110 cm), dorośli i seniorzy, pod warunkiem, że potrafią pływać.

Każdy uczestnik zostanie poproszony o wypełnienie dokumentacji [klik] dostępnej online lub na miejscu.

 

southlake aqua park 1

southlake aqua park 2

southlake aqua park 3

southlake aqua park 4

southlake aqua park 5

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC