1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 18.6.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Lotniska-Przeprowadzki -Transport
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Stand-up Comedy w UK

stand up peterborough 1Komicy Rafał Pacześ i Adam Sobaniec przybywają do UK. Na występach nie będzie tematów tabu. Należy się spodziewać ostrych, bezczelnych i przede wszystkim zabawnych tekstów. Z tego powodu imprezy przeznaczone są dla widzów pełnoletnich i o mocnych nerwach. Jeśli się do takich zaliczacie – zapraszamy! I tradycyjnie już mamy dla Was wejściówki do wygrania.

Rafał Pacześ w swoim najnowszym solowym programie pt. "Puder do cery zimnej" opowie o próbach ewakuowania się zarówno z popularnych escaperoomów, jak i z własnej kamienicy. Pokaże, na co zwracać uwagę przy zakupie mieszkania lub działki inwestycyjnej. Spróbuje odpowiedzieć, dlaczego postrzegany jest jako męski szowinista oraz dlaczego nie warto kupować drogich trumien.

Wtórować mu będzie Adam Sobaniec. Ten żywiołowy komik z uwagą przygląda się absurdom życia codziennego i w niezapomniany dla publiki sposób nadaje sytuacjom formę energetycznych żartów.

To trzeba zobaczyć!

UWAGA! ROZDAJEMY WEJŚCIÓWKI!
Dzięki uprzejmości organizatorów, mamy dla Was do rozdania dwie podwójne wejściówki na stand-up w Peterborough. Rozlosujemy je wśród wszystkich osób, które do końca kwietnia wyślą do nas email (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) ze swoim imieniem i nazwiskiem. Czekamy!

Stand-up Comedy w Peterborough - szczegóły występu
piątek, 18 maja, od godziny 20:00
klub The Radius, Northminster Road, PE1 1YN
Bilety dostępne na www.kabaretywuk.co.uk 
Wstęp 18+

 

stand up peterborough plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC