1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 17.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Stand-up Comedy w UK

stand up peterborough 1Komicy Rafał Pacześ i Adam Sobaniec przybywają do UK. Na występach nie będzie tematów tabu. Należy się spodziewać ostrych, bezczelnych i przede wszystkim zabawnych tekstów. Z tego powodu imprezy przeznaczone są dla widzów pełnoletnich i o mocnych nerwach. Jeśli się do takich zaliczacie – zapraszamy! I tradycyjnie już mamy dla Was wejściówki do wygrania.

Rafał Pacześ w swoim najnowszym solowym programie pt. "Puder do cery zimnej" opowie o próbach ewakuowania się zarówno z popularnych escaperoomów, jak i z własnej kamienicy. Pokaże, na co zwracać uwagę przy zakupie mieszkania lub działki inwestycyjnej. Spróbuje odpowiedzieć, dlaczego postrzegany jest jako męski szowinista oraz dlaczego nie warto kupować drogich trumien.

Wtórować mu będzie Adam Sobaniec. Ten żywiołowy komik z uwagą przygląda się absurdom życia codziennego i w niezapomniany dla publiki sposób nadaje sytuacjom formę energetycznych żartów.

To trzeba zobaczyć!

UWAGA! ROZDAJEMY WEJŚCIÓWKI!
Dzięki uprzejmości organizatorów, mamy dla Was do rozdania dwie podwójne wejściówki na stand-up w Peterborough. Rozlosujemy je wśród wszystkich osób, które do końca kwietnia wyślą do nas email (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) ze swoim imieniem i nazwiskiem. Czekamy!

Stand-up Comedy w Peterborough - szczegóły występu
piątek, 18 maja, od godziny 20:00
klub The Radius, Northminster Road, PE1 1YN
Bilety dostępne na www.kabaretywuk.co.uk 
Wstęp 18+

 

stand up peterborough plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC