1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Szkoła rodzenia w Bedford

kurs rodzenia bedfordDrogie przyszłe mamy – oto ważna wiadomość dla Was. Polska Szkoła Rodzenia w UK zaprasza do udziału w kursie przygotowującym do najważniejszej chwili w Waszym życiu, jaką są narodziny dziecka. Odbędzie się on już w styczniu w Bedford. Zapisy trwają a my, dzięki uprzejmości organizatorów kursu, możemy zaoferować Wam miejsce podczas szkolenia do wygrania.

W czasie zajęć uczestniczki dowiedzą się wszystkiego, co najpotrzebniejsze, aby poczuć siłę i moc kobiecego ciała. Wydanie na świat dziecka jest niesamowitym przeżyciem i dlatego powinno odbywać się w otoczeniu szacunku i miłości.

To tutaj znajdziecie odpowiedź na najtrudniejsze pytania. Zapoznacie się z pozycjami porodowymi, które są wygodne i poćwiczycie na piłce oraz z partnerem.

Dowiecie się także, jak działa EPIDURAL, a także jak wpływa na przebieg porodu i dziecko.

A na koniec – poznacie tajniki opieki nad noworodkiem.

Kurs odbędzie się w Stacji Dom Polski w dniu 16 stycznia, od 9:00 do 18:00.

Szczegółowe informacje tutaj:
https://www.facebook.com/events/455051988445137/ 

 

UWAGA, KONKURS!


Każda z przyszłych mam, która do 7 stycznia przyśle do nas mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ze swoim imieniem i nazwiskiem, weźmie udział w losowaniu miejsca podczas styczniowego kursu w szkole rodzenia w Bedford. Czekamy!

 

kurs rodzenia bedford plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC