1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.7.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Koalicja wygrywa na Wyspach

wybory parlamentarne ukPaństwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów do polskiego parlamentu, które odbyły się w ubiegłą niedzielę. Polacy na Wyspach ochoczo ruszyli do urn, by oddać swój głos – w tym celu w UK zarejestrowało się o 50% osób więcej niż w podobnej sytuacji cztery lata temu. Na kogo głosowano najchętniej?

Okazuje się, że na podium znalazła się Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni, uzyskując poparcie rzędu 36,93% i zdobywając 32 754 głosów.

Drugie miejsce przypadło lewicy; SLD, Wiośnie i Razem – łącznie 20 487 głosów (23,10%).

Trzecim najpopularniejszym ugupowaniem zostało PiS. Na partię rządzącą zagłosowało 17 974 wyborców (20,27%).

Jak już wiemy, po raz pierwszy w Sejmie znajdzie się Konfederacja Wolność i Niepodległość. Na Wyspach zyskała ona przychylność wyborców i głosy w liczbie 13 671 (15,42%).

Polskie Stronnictwo Ludowe odnotowało dość słaby wynik; 3800 głosów (4,28%).

Wyniki głosowania do Sentau RP w UK:
Kazimierz Michał Ujazdowski – Koalicja Obywatelska: 49 961 głosów
Marek Rudnicki – PiS: 21 694 głosów
Cezary Paweł Kasprzak – Obywatele RP: 14 778 głosów

W Wielkiej Brytanii Polacy rejestrowali się i głosowali w 54 obwodach głosowania. Najwięcej wyborców na oddanie swojego głosu wybrało "polską" dzielnicę Londynu czyli Ealing. W najbardziej zajętych niedzielnych momentach, w lokalach w UK trzeba było czekać ponad godzinę na swoją kolej do zagłosowania.

wybory parlamentarne uk slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC