1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 24.9.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Dzień Dziecka w Russell Park

dzien dziecka bedford 2019Święto wszystkich dzieci będziemy obchodzić w Bedford już w najbliższą niedzielę – Goluch Events zaprasza na doroczny Dzień Dziecka w Russell Park przy Embankment. Zadowoleni powinni być przede wszystkim najmłodsi, aczkolwiek znajdzie się też dużo atrakcji dla pełnoletnich, którzy w głębi serca nadal czują się dziećmi.

Zacznijmy od tego, że wstęp na imprezę jest bezpłatny. Na miejscu, w godzinach od 10:00 do 18:00 odnajdziemy m.in. dmuchane zamki, zjeżdżalnie, pociąg na szynach dla maluchów, zderzające się samochody i wiele innych atrakcji.

Będzie również turniej piłki nożnej, prowadzony przez White Eagles.

Głodni goście posilą się m.in: burgerami, frytkami, zapiekankami, polskimi kiełbaskami, jedzeniem indyjskim i jamajskim, naleśnikami, lodami i wieloma innymi smakołykami. Na spragnionych czeka zimne piwo, wino i inne napoje.

Zapraszamy!

dzien dziecka bedford 2019 slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC