1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 21.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Polskie wydarzenia w Laxon Hall

laxton hall 2018 sliderW czerwcu w przepięknym otoczeniu posiadłości Laxton Hall odbędą się aż cztery polskie wydarzenia. Zgodnie z tradycją, dzieci będą celebrować swoje święto podczas Wesołego Dnia Dziecka. Nie zabraknie również Święta Rodziny oraz obchodów Bożego Ciała. Przebojową nowością będą natomiast Dni Młodych czyli trzy doby wypełnione koncertami, katechezami i biwakowaniem w wiosce namiotowej.

 


ŚWIĘTO RODZINY


W tym roku tematem przewodnim wydarzenia jest „Moc Ducha Świętego w małżeństwie i rodzinie” - organizatorzy zapraszają m.in. na konferencję profesora Guzewicza oraz koncert zespołu AMEN.

swieto rodziny 2019


DNI MŁODYCH


Ideą wydarzenia jest zachęcenie młodych ludzi do lepszego poznania Boga, odkrywania jego obecności w swoim życiu i pogłębiania relacji z nim. Organizatorzy chcą, by stało się także okazją do budowania wspólnoty, poznania się nawzajem, integracji i dzielenia się swoją wiarą. Więcej informacji na stronie: http://dnimlodych.co.uk

dni mlodych laxton hall

 

WESOŁY DZIEŃ DZIECKA


Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall, w którym każdego roku uczestniczy ponad pięć tysięcy dzieci, w tym roku odbędzie się w sobotę, 22 czerwca. To wyjątkowe i niezapomniane przeżycie dla najmłodszych – wiele atrakcji, ciekawych zajęć, gier, zabaw, konkursów. Wspólna zabawa, integracja i sportowa rywalizacja! WSZYSTKIE ATRAKCJE CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!
UWAGA! Osoby, które chcą uczestniczyć w procesji Bożego Ciała następnego dnia, będą mogły przenocować na terenie Laxton Hall we własnych namiotach z 22 na 23 czerwca.

dzien dziecka 2019

 

BOŻE CIAŁO


Uroczystościom przewodniczyć będzie ksiądz arcybiskup Adam Szal.
UWAGA! Osoby, które chcą uczestniczyć w procesji Bożego Ciała, będą mogły przenocować na terenie Laxton Hall we własnych namiotach z 22 na 23 czerwca.

boze cialo 2019

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC