1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 16.2.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Piwo, smalec, prawda i WOŚP

sdp wosp barW najbliższy piątek, o godzinie 19.00, zapraszamy wszystkich do nowego baru w Stacji Dom Polski. Tego dnia będzie to inne spotkanie niż tradycyjna dyskoteka. Będziemy rozmawiać przy kuflu piwa i grzanym winie o pomysłach na funkcjonowanie Stacji Dom Polski w 2019. Zapraszamy wszystkie osoby, które są kreatywne i chcą włączyć się w organizację różnych wydarzeń lub same chcą stworzyć grupy tematyczne dla dzieci lub dorosłych, jak również osoby, które chcą tylko posłuchać, zadać pytanie lub poznać nowe, ciekawe osoby - a takich w Bedford nie brakuje.

O godzinie 20.30 rozpoczniemy „burzę mózgów” - będziemy zbierać Wasze pomysły oraz wspólnie dyskutować, co zrobić, aby nasze polonijne miejsce służyło nam jak najlepiej. Poznamy się osobiście, odpowiemy na każde nurtujące pytanie oraz przedstawimy Wam obecną sytuację Stacji Dom Polski. Dowiecie się również, dlaczego nie ma regularnych dyskotek i jaki jest plan na wystrój SDP. Otwarta i szczera komunikacja to coś, co od początku Wam obiecywaliśmy - przekonajcie się, że warto nam zaufać i na nowo pokochać to miejsce.

Ten dzień będzie szczególny również z powodu, iż wspieramy 27. Finał WOŚP. Do każdego zakupionego kufla piwa dodajemy chleb ze smalcem i ogórkiem, prosząc Was o datek do puszki WOŚP. Mimo że Dom Polski sam potrzebuje wsparcia, zdecydowaliśmy się, że tego dnia przekażemy na WOŚP 50% utargu z baru.

Roześlijcie wiadomość do jak największej liczby osób. Niech każdy zainteresowany losem SDP, wsparciem WOŚP czy po prostu poznaniem nowych ludzi, dowie się o spotkaniu.

Do zobaczenia w piątek.
Ekipa Stacji Dom Polski w Bedford

sdp wosp bar slider

 

Komentarze   

+1 #1 Stefan 2019-01-13 23:27
Jak co roku spotykamy się w styczniu w szczytnym celu , aby zbierać kasę dla wośp , niestety w tym roku był to dramat, szczególnie lokalni pseudo artyści z Bedford , muzycznie poziom poniżej czeskiego disko polo , słowo k... [edycja admina] wyśpiewane co 20 sekund, ludzie co to ma być
Cytować
0 #2 Dotty 2019-01-17 00:28
Pierwszy raz byłam i super się bawiłam.
Wiadomo,że nie wszyscy są "happy" ale najważniejsze było wsparcie dla WOŚP
POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE :lol:
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC