1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.9.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Integracja przy choince w Bedford

integracja przy choince bedford stacjaNadchodzi magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. To czas życzeń, pojednania i wybaczania - czas przystanku oraz refleksji w tej codziennej gonitwie. To również moment, aby móc spotkać się, poznać a nawet zaprzyjaźnić z osobami, które tak jak my, żyją i pracują w Bedford. Taką możliwość już za parę dni otrzymamy w Stacji Dom Polski, która zaprasza wszystkich bez wyjątku na świąteczną integrację przy choince.

Zapraszamy serdecznie wszystkich małych i dużych, z rodziną bądź samotnych - na wspólne ubieranie naszej polonijnej pachnącej choinki – mówią organizatorzy wydarzenia.

Każdy, kto znajdzie czas 9 grudnia (niedziela) w godzinach 12:00 – 17:00, może przynieść ze sobą jedną małą ozdobę do powieszenia na choince. W tle usłyszymy polskie kolędy i będziemy mogli je wspólnie odśpiewać.
Na najmłodszych czekać będą słodkości i zajęcia przy świątecznych malowankach.
Otwarty będzie też bar z kawą, herbatą, gorącą czekoladą. Do kupienia także sok, woda czy domowej roboty ciasto.

O 17:00 wszyscy goście zapalą razem światełka na choince i podzielą się opłatkiem. Przy wspólnym stole skosztują polskie smakołyków, na które zapraszają Organizatorzy wydarzenia - Pride of Poland (Management Stacja Dom Polski) oraz Spiżarnia u Damiana.

Pieniądze ze sprzedaży w barze, jak również każde wsparcie puszki SDP, to pomoc na zakup farb i innych niezbędnych materiałów, aby po Nowym Roku odnowić dwie sale oraz zakupić telewizor, który będzie własnością Stacji Dom Polski.

Osoby, które tego dnia chcą zaprezentować siebie, swój produkt czy usługę, proszone są o zapisy do 2 grudnia: https://goo.gl/forms/XkU63XGB2pUcDWVY2. Udział jest bezpłatny a każde wsparcie puszki będzie mile widziane.

- W tym dniu i nie tylko, bądźmy dla siebie rodziną, a Stacja Dom Polski miejscem wspólnej integracji nas Polaków na obczyźnie – apelują gospodarze wydarzenia.

integracja przy choince bedford stacja slider

Fot.: W Stacji Dom Polski w Bedford trwają przygotowania do świątecznego spotkania.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC