1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 7.8.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
Opiekun srodowiskowy
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Piękny spot na 100-lecie niepodległości

spot niepodleglosc pl gibsonBez zbędnego patosu i przeładowania historycznego, za to uniwersalnie, profesjonalnie i niekonwencjonalnie ukazano drogę Polski do odzyskania niepodległości w najnowszym spocie Polskiej Fundacji Narodowej. W trwającym niespełna dwie minuty filmie, o walce o wolność jako o drodze do domu, opowiada sam Mel Gibson i apeluje o to, aby świętować ze wszystkimi Polakami.

W spocie pokazano wypełnione trudnościami podróże do domu różnymi środkami komunikacji, które trwają czasami chwilę, godzinę, dni i noce lub całe tygodnie. Na koniec Mel Gibson mówi: „Teraz wyobraź sobie, że wracasz do domu 123 lata. Polacy nie mieli domu przez 123 lata. A teraz... mija 100 lat od chwili, gdy ten dom odzyskali.”

- Chcieliśmy zrobić coś co będzie oryginalne, a przede wszystkim zrozumiałe, uniwersalne w odbiorze. Wiemy z doświadczenia, że pokazywanie Polski tylko przez pryzmat naszych historycznych czy czysto tradycyjnych obrazów nie do końca się sprawdza poza granicami naszego kraju – mówi Robert Lubański, członek zarządu Polskiej Fundacji Narodowej.

- By zainteresować Polską, trzeba szukać nowych środków. Emocji, które są uniwersalne, zrozumiałe, które wzbudzają ciekawość. Dlatego uważamy, że najpierw należy rozbudzić ciekawość, by później móc szerzej pokazać, jak niezwykłe i wielkie wydarzenia były udziałem Polaków.

- Chcemy mówić nie tylko o tym czym była Polska, ale przede wszystkim czym jest teraz. By była pokazywana jako szansa na niezwykłą podróż, z pięknym krajobrazem, gościnnością, pyszną kuchnią i niezwykłą kulturą, ale także jako miejsce do tworzenia, inwestowania i budowania – podsumował Lubański.

Fundacji zależało na tym, aby o niepodległości Polski opowiedziała znana gwiazda. Wybór padł na Mela Gibsona ze względu na jego bardzo wyraziste, patriotyczne i ponadpokoleniowe role, które zagrał m.in. w filmach "Braveheart. Waleczne serce" czy "Patriota".

A oto film „Świętujmy sto lat odzyskania niepodległości przez Polskę”:

spot niepodleglosc pl gibson slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC