1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.11.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Organizacja CHARMA. Łączy, bawi, pomaga

charma bedfordZ przyjemnością przestawiamy wyjątkową inicjatywę w postaci organizacji CHARMA, zawiązanej i działającej w Bedford. CHARMA w swoim założeniu wspiera oraz pomaga swoim podopiecznym; osobom niepełnosprawnym i chorym, w walce o ich zdrowie i życie. O szczegółach opowiadają przedstawiciele organizacji, zapraszając jednocześnie na serię charytatywnych wydarzeń, dzięki którym każdy z nas może dołączyć do pomagania oraz poszerzyć swoje serce.

"Ludzi dobrej woli jest więcej" - śpiewał kiedyś Czesław Niemen. Te słowa ponadczasowe w prosty sposób zawierają prawdę i sens projektu CHARMA. Wokół nas jest ciągle więcej osób, które nieśmiało proszą o pomoc. Pomoc w walce o życie, w walce o zdrowie, dorośli i dzieci. Nie sposób przejść obojętnie wobec ich cierpienia. Mamy świadomość, że nie pomożemy wszystkim ale uratowanie jednego ludzkiego życia jest wytłumaczeniem naszej egzystencji. Pomaganie zatem ma sens i ciągle będzie mieć sens, bo tylko wtedy każdy z nas może zostać Aniołem Ludzkich Serc.

Ruszyliśmy pełną parą, dlatego planujemy już wydarzenia na ten i przyszły rok. Będą to imprezy tematyczne, wspólne wyjazdy, wydarzenia sportowe oraz uroczyste bale. Nie zapominamy też o rodzinach i najmłodszych - dla nich będziemy organizować rodzinne pikniki. Na pewno nie zabraknie dobrej zabawy połączonej z dobrocią serca, ponieważ każdy nasz event to wsparcie finansowe na leczenie, leki, rehabilitację, sprzęt ułatwiający życie. Każda nawet najmniejsza kwota to wielka pomoc.

W czerwcu przygotowaliśmy kilka wspaniałych wydarzeń:

16.06.2018 zapraszamy na imprezę w klimatach lat 70', 80' i 90'. Gwarantujemy podróż w czasie trzech dekad, gdzie była najlepsza muzyka, piękne stroje i szampańska zabawa do białego rana. Kiełbaski z grilla, przekąski oraz zimne drinki czekać będą na Was w Hustlers Sports Bar (73B Tavistock Street, Bedford, MK40 2RR).

19.06.2018 organizowana jest “Strefa Kibica”. Kibicując polskiej drużynie możesz wziąć udział w loterii, z której dochód wspomoże podopiecznych CHARMA. Pierwszy mecz Polska zagra z Senegalem. Wszystkich kibiców oraz ich Przyjaciół zapraszamy również do Hustlers Sports Bar na Tavistock.

20.06.2018 zapraszamy na wspaniałe wydarzenie, jakim jest festiwal przesilenia letniego „Summer Solstice” w Stonehenge. Jest to magiczne miejsce uznane za jeden z cudów świata. Jeśli chcesz poczuć siły słońca i boskich mocy, które tworzą życie, dołącz do nas na to jedyne wydarzenie w roku.

Organizujemy wkrótce również piknik rodzinny, gdzie każdy mały i duży znajdzie coś dla siebie. To będzie czas zabawy, edukacji ale przede wszystkim integracji, bo w dobie internetu i szalonego tempa życia często zapominamy, jak ważne są chwile spędzane z drugim człowiekiem - dziećmi, przyjaciółmi, rodziną.

Więcej o CHARMA, podopiecznych oraz planowanych wydarzeniach znajdziesz na naszym fanpage www.facebook.com/charma.org.uk/.

Bądź z nami. Zapraszamy!
CHARMA TEAM

charma bedford podopieczni

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC