1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 24.2.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Charytatywna licytacja w Soprano

patryk rajczyk bedfordPo raz kolejny mieszkańcy Bedford stają przed szansą pomocy potrzebującemu dziecku z Polski i oby i tym razem udało się zebrać znaczną kwotę pieniężną. Potrzebuje jej czteroletni Patryk Rajczyk z Częstochowy, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Na jego rzecz Soprano Kebab House przekazał koszulkę piłkarską Roberta Lewandowskiego, którą wylicytować będzie można już w piątek.

Zanim o szczegółach aukcji - przedstawmy Patryka. Chłopczyk urodził się 24 lipca 2014 roku jako wcześniak, bo w 30. tygodniu ciąży. Wygrał on swoją walkę o życie, jednakże nie zdołał pokonać wszystkich konsekwencji wcześniactwa. U Patryka stwierdzono dziecięce porażenie mózgowe - diplegię. Dziś, pomimo swojego wieku, nie siedzi samodzielnie i nie chodzi. Wymaga on stałej, ciągłej i specjalistycznej rehabilitacji ruchowej oraz intelektualnej, leczenia u specjalistów i dalszej diagnostyki. Aby robił postępy w rozwoju, konieczne jest uczestnictwo w specjalistycznych turnusach rehabilitacyjnych, co wiąże się z dużym obciążeniem finansowym. Pomimo tych wszystkich kłopotów Patryk jest dzieckiem bardzo pogodnym i chętnym do pracy. Jeżeli nadal uda się utrzymać tempo rozwoju Patryka; jest nadzieja, że w przyszłości będzie chodzić i stanie się samodzielny.

Wspomniany przedmiot licytacji, z której dochód zostanie przekazany dla Patryka, to koszulka Roberta Lewandowskiego Borussii Dortmund z sezonu 2011-2012 z podpisami piłkarzy, m.in. Kuby Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka.

Aukcja rozpocznie się w piątek, 12 stycznia, o godzinie 17:00 i potrwa do niedzieli, 14 stycznia (21:00) na stronie Soprano Kebab House (licytacja w komentarzach pod zdjęciem).

Zachęcamy do wzięcia w niej udziału i pomocy chłopczykowi.

 

koszulka lewandowski 2018

 

patryk rajczyk bedford slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC