1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 24.2.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Polska reklama robi furorę w UK

allegro reklama ukDobre nie tylko dlatego, że polskie. Dobre, bo wzrusza, jest prawdziwe i daje do myślenia. O świątecznej reklamie portalu aukcyjnego Allegro "Czego szukasz w święta?" mówi się zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii czy Ameryce. A spot obejrzało już ponad cztery miliony użytkowników serwisu YouYube.

Trzyminutowy film opowiada historię starszego mężczyzny, który pewnego dnia otrzymuje w przesyłce książkę "Angielski dla początkujących". W kolejnych scenach obserwujemy niełatwe zmagania starszego pana z nauką języka obcego. Aż do momentu, kiedy po otrzymaniu walizki pocztą, spakowaniu swoich rzeczy, podróży najpierw tramwajem a potem samolotem, nasz bohater staje w progu domu swojego syna. Zobaczcie sami, co wydarzyło się później:

Allegro uważa, że zna odpowiedź na pytanie, czego szukamy na święta.

- Wiemy, że dla wielu Polaków bliscy są najważniejsi. Nie liczą się bariery i odległości, ale bycie z tymi, których kochamy – komentuje biuro prasowe portalu Allegro - Rok temu spytaliśmy Polaków o to, czego naprawdę szukają w życiu. Odpowiedzi pokazały, że liczą się dla nas wartości nieprzemijające i niematerialne: szczęście, miłość, bliskość, zdrowie, cel, sens życia. Sukces zawodowy, pozycja społeczna, przygody zeszły na plan dalszy.

Można śmiało powiedzieć, że reklama Allegro podbiła serca Brytyjczyków. "Wyciskacz łez", "Bez pudełka chusteczek ani rusz", "John Lewis powinien się od nich uczyć" – takie pozytywne komentarze Wyspiarzy dominują w sieci.

O reklamie wspominają także tutejsze najważniejsze media:

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC