1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.9.2020
MIEJSCE REKLAMA

  SHA baner

TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

KIEROWCA HGV C+E

Dodaj do ulubionych
Kontakt
e-mail: apr_logistics@yahoo.com
Telefon: 07479240345
Miasto: MILTON ERNEST
Dodane 2020-09-15 13:03:56
Autor

Opis

APR LOGISTICS to prywatna firma rodzinna o ugruntowanej pozycji, prowadząca działalność w Bedford.

Jesteśmy partnerami jednej z najszybciej rozwijających się firm na świecie.

Nasz zespół wspólnie zapewnia naszym Klientom niezmiennie profesjonalną i niezawodną obsługę.

Opis stanowiska

Jako członek pierwszej linii naszego zespołu, będziesz przewozić załadowane naczepy skrzyniowe z magazynu do magazynu, kompletując odbiory i dostawy z określonego centrum,  a następnie wracając do bazy każdego ranka, aby wrócić do domu.

Dodatkowym atutem jest poczucia humoru, świeża, elastyczna i przyjazna osobowość oraz czysty, schludny wygląd i chęci bycia konsekwentnie niezawodnym, profesjonalnym kierowcą.

Wymagane jest 1 rok doświadczenia jako kierowca HGV C + E.

Wymagania:

  • Ważne brytyjskie prawo jazdy Kat. CE
  • Ważna karta CPC w Wielkiej Brytanii -
  • Ważna brytyjska karta do tachografów cyfrowych

Korzyści dla pracownika APR LOGISTICS to:

  • Hojna i konkurencyjna struktura wynagrodzeń
  • Pełny etat - stała umowa o pracę
  • Elastyczne nadgodziny
  • Mundur firmowy
  • Ciągły program szkoleniowy
  • W pełni finansowane odnowienie CPC (po okresie próbnym)
  • Emerytura po okresie próbnym
  • Nowoczesna i dobrze utrzymana flota

Rozwój nasz i naszych partnerów jest świadectwem uczciwej i ciężkiej etyki pracy, która zapewni Ci satysfakcjonującą przyszłość z nami.

Dlatego też bardzo mile widziane są Państwa wyrazy zainteresowania tym stanowiskiem. Z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie.

Zadzwoń do Andrew pod numer 07479240345 w celu ustalenia terminu spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 16929
Wyświetlony: 54
Wygasa: 2020-09-25 13:03:56
W kategoriach: PRACA