1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Nowości w Soprano

obiady soprano bedfordOd zeszłego tygodnia, zgodnie z życzeniem klientów Soprano, oferta baru została powiększona. Od wtorku do piątku serwowane będzie Danie Dnia dla tych, którzy nie mają czasu lub ochoty na gotowanie obiadów w tygodniu. W menu już znalazły się typowe polskie potrawy, jak schabowy, kurczak w panierce, gulasz czy kotlety podawane z ziemniakami lub frytkami i świeżymy surówkami.

Powiększając swoją ofertę, Soprano pragnie dotrzeć do rodaków i nie tylko, szukających polskich smaków. Plany przewidują jeszcze większy wybór smakowitych dań, takich jak bigos czy grochówka.

Drugą nowością, z której zadowoleni będą na pewno najmłodsi klienci, są lodowe napoje Slush. Już od przyszłego tygodnia w barze, w różnych smakach; od truskawki, przez pomarańczę i colę, kończąc na mrożonym cappuccino.

Soprano wychodzi również naprzeciw wymaganiom klientów, którym marzy się zjedzenie kebaba na przerwach w pracy. W związku z tym, od wtorku, 16 maja, Soprano rozpoczyna dowóz jedzenia do zakładów pracy i zaprasza wszystkich z lokalnych magazynów, biur i innych firm do skorzystania z powyzszej oferty. Bar zawiezie dania nawet do Amazona – warunkiem jest jednak zamówienie za minimum 25 funtów.

Już wkrótce kolejne pomysły od Soprano, śledźcie bacznie naszą stronę.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC