1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Nowe BedfordPL

bedfordpl comZgodnie z zapowiedziami – zmiany w naszym portalu zostały wprowadzone. Dzięki uwagom naszych użytkowników, od teraz strona nie tylko wygląda inaczej, ale jest również bardziej funkcjonalna, zwłaszcza jeśli chodzi o popularny dział ogłoszeń. Szczegóły modernizacji przedstawiamy poniżej.


NOWY WYGLĄD


Unowocześniona forma i kolory oraz bardziej przejrzyste wyświetlanie prezentowanych treści – to główne zamierzenia, które chcieliśmy osiągnąć dzięki zmianom w szacie graficznej oraz układzie portalu. 
Na samej górze wprowadziliśmy slidery, wyświetlające polecane przez nas artykuły z różnych działów. 
Rozbudowaliśmy także sekcje z aktualnościami, informacjami o polskiej społeczności w mieście i UK oraz wiadomościami o życiu codziennym po prawej stronie. Odtąd pokazują one nie tylko najnowszy artykuł w danym dziale, ale listę dziesięciu tekstów. 
Nowością jest sekcja ABC czyli podręczny niezbędnik dla nowo przybyłych do Bedford rodaków oraz osób już tutaj mieszkających.

 

DZIAŁ OGŁOSZEŃ


Przez ostatnich kilka miesięcy otrzymaliśmy wiele komentarzy od osób korzystających z działu ogłoszeń. Były to oceny natury technicznej oraz opinie, mające na celu poprawę funkcjonalności tej sekcji na naszej stronie.
Nasz nowy system ogłoszeń jest optymalną odpowiedzią na wszystkie uwagi.

 

Oto najważniejsze zmiany:
- Już nie 30 dni, a 10 dni trwać będzie bezpłatna emisja ogłoszeń drobnych na naszej stronie. Każdy, kto chce skorzystać z dłuższego czasu prezentowania ogłoszenia na naszej stronie, może – przy umieszczaniu ogłoszenia – wybrać płatną dłuższą emisję. Gdy emisja ogłoszenia będzie dobiegać końca, użytkownik zostanie o tym fakcie poinformowany automatycznie generowaną przez system wiadomością. 
- Przywróciliśmy możliwość kasowania ogłoszeń. Jeśli np. dany przedmiot został sprzedany lub sprzedaż jest z różnych względów nieaktualna, użytkownik może zalogować się i samodzielnie wykasować swoją informację. - - Edycja ogłoszeń jest w dalszym ciągu zablokowana, gdyż była ona często wykorzystywana do celów niezgodnych z regulaminem umieszczania ogłoszeń na naszej stronie. Zatem jeżeli ktoś chce uaktualnić czy zmienić dane w ogłoszeniu, będzie musiał je wykasować i umieścić na stronie ponownie.
- Podgląd ilości odsłon ogłoszenia okazał się być informacją ważną dla sporej części naszych użytkowników, zarówno dla sprzedających, jak i dla kupców. Ta opcja jest dostępna w nowym systemie ogłoszeń na naszej stronie.
- Nowe ogłoszenia to również nowy i bardziej przyjazny interfejs, intuicyjny i prosty sposób dodawania ogłoszeń, umieszczanie większej ilości zdjęć przy ogłoszeniu oraz materiału video, panel użytkownika, sortowanie listy ogłoszeń i poręczna wyszukiwarka ogłoszeń.
- Indywidualni użytkownicy otrzymują także możliwość promowania swojego ogłoszenia na naszej stronie. Takie ogłoszenie można wielorako wyróżnić, np. podkreślić czy umieścić na początku listy ogłoszeń. Wszystkie opcje są wytłumaczone przy dodawaniu ogłoszeń do działów. Są one płatne ale nieobowiązkowe, zatem ci z Was, którzy będą chcieli dodać niekomercyjne bezpłatne ogłoszenie drobne nie napotkają na żadne problemy.

 

Rozwiązania dla firm i usługodawców:

- Dział ogłoszeń otwiera się dla firm i usługodawców dzięki specjalnej sekcji "USŁUGI". Wszystkie biznesy za drobną opłatą mogą tam umieszczać ogłoszenia (zawierające do 6 zdjęć czy film) o swojej działalności i ofercie. 
- Ze względu na duże zainteresowanie ze strony ogłoszeniodawców, wyodrębniliśmy i rozbudowaliśmy dział ogłoszeń o takie pozycje, jak: "zabiorę na lotnisko" czy "zaopiekuję się dzieckiem". Tutaj osoby poszukujące usługi mogą umieścić informację bezpłatnie, a usługodawcy za drobną opłatą zaprosić do korzystania z oferty.
- Ogłoszenia biznesowe można promować na kilka sposobów i przy tym łączyć różne formy marketingu. Dla biznesów przygotowaliśmy promocję ogłoszenia w szeregu widocznych miejsc w naszym serwisie.

 
W przypadku pytań dotyczących zmian i nowego systemu ogłoszeń oraz trudności w korzystaniu z naszego portalu, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy na naszej stronie.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC